Yılport Samsunspor'da takımda kalacak oyuncular belli oldu!

Yılport Samsunspor'da takımda kalacak oyuncular belli oldu!

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da takımda kalacak oyuncular netlik kazanmaya başladı.

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da takımda kalacak oyuncular netlik kazanmaya başladı. Yılport Samsunspor'da kötü geçen sezonun ardından Süper Lig hedeflerine ulaşılamadı.

Başkan Yüksel Yıldırım her sene farklı oyuncu kadrosu ile lige giriş yaparken bu senede takımdan 11 futbolcu ayrıldı. Yabancı futbolcuların çoğu takımdan gitmesi kesinleşirken takımda kalacak oyuncular ise belli olmaya başladı.

SAMSUNSPOR'DA TAKIMDA KALACAK OYUNCULAR NETLİK KAZANIYOR!

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da kırmızı beyazlılar sözleşmesi devam eden oyuncular ile masaya oturdu.

Haber1965'in haberine göre; Sözleşmeleri devam eden yabancı futbolcular arasında sadece Tomane takımda kalacak.

Bu sezon gösterdiği üst düzey performansı taraftarların gönlünde taht kuran ve bir çok takımın transfer listesinde yer alan tecrübeli futbolcu Osman Çelik’de takımda kalacak diğer isim oldu. Samsunspor’un başarılı futbolcu Osman Çelik ile bir yıllık daha yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.

Süper Lig takımlarının transfer listesinde yer alan kaleci Nurullah Aslan ve genç savunma oyuncusu Yunus Emre Çift’in durumları ise gelecek transfer teklifine bağlı.

Öte yandan gurbetçi kaleci Alp tutar yeni sezonda da takımdaki yerini korurken Samsunspor’un bir diğer kalecisi Aykut Özer ile ise yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Hasan Kılıç, Ali Ülgen, Soner Gönül’ünde Yeni sezonda kadroda yer alacağı, bu futbolcularla herhangi bir ayrılığın söz konusu olmadığı belirtildi.

Kulüpten edinilen bilgilere göre ise takımda kesin olarak kalacak oyuncular Hasan Kılıç, Ali Ülgen, Soner Gönül, Alp Tutar, Tomane, Osman Çelik oldu.

Onun dışında ise Nurullah Aslan ve Yunus Emre Çift'in durumları ise gelecek transfer tekliflerine bağlı olarak satılması planlanıyor.