Berke Özer Fenerbahçe'den ayrıldı! Vedalar sosyal medya gündemine bomba gibi düştü

Berke Özer Fenerbahçe'den ayrıldı! Vedalar sosyal medya gündemine bomba gibi düştü

Fenerbahçe'nin başarılı yedek kalecisi Berke Özer, kontratının bitmesi üzerine Fenerbahçe'den ayrıldı. Taraftarlar, "Hakkımız sana helal" diyerek vedayı paylaştı.

Fenerbahçe ile kontratı biten başarılı yedek kaleci Berke Özer Fenerbahçe'den ayrıldı. Berke ve Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere her iki tarafın da pozitif bir şekilde duyurduğu ayrılık sosyal medya platformlarında spor gündemine bomba gibi düştü. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi Teitter hesabından ayrılığı "Bu forma ona hizmet edenleri unutmaz! Yolun açık olsun, başarılar seninle olsun Berke Özer!" ifadeleri ile duyurdu.

Berke Özer'in Fenerbahçe'ye vedası

Fenerbahçe'de 4 yıldır kalecilik yapan ve Altay Bayındırlı'dan sonraki kaleci olarak kabul edilen Berke Özer ayrılığını resmi sosyal medya hesaplarından videolu paylaşım ile duyurdu. Berke'nin paylaşımından sonra taraftarlar kendisine teşekkür ve destek mesajlarını sosyal medya platformlarında paylaştı. Kendisine özel hazırlanmış olan veda videosu ile Fenerbahçe'den ayrılan Berke Özer'e taraftarlar "Hakkımız sana helal Berke." mesajlarını iletti.

Berke Özer ayrılığını şu sözlerle duyurdu;

"Büyük Fenerbahçe Ailem,

Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçem'den ayrılıyorum.

Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık.

Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

Sevgili ailem, Fenerbahçem'e belki saha içinden artık destek olamayacağım; ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe'nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşamaya devam edeceğim.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç'a, yöneticilerimize, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum.

Hakkınızı helal edin.

Berke"

Başarılı kaleci Berke Özer'in henüz yeni takımı belli değil. Transfer sezonunun başlaması ile birlikte duyurulması bekleniyor.