Selen Öztürk kimdir, nerelidir, kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde oynadı?

Selen Öztürk kimdir, nerelidir, kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde oynadı?

Ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alan Selen Öztürk, son dönemlerde magazin dünyasının gündeminde yer alıyor. Vatandaşlarımız Selen Öztürk kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, evli mi, hangi yapımlarda oynadı sorularının yanıtlarını arıyor.

Türkiye sinema tarihinin en iyi oyuncuları arasında yer alan Selen Öztürk, son dönemlerde yeniden gündeme gelmeye başladı. Ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alan Selen Öztürk, son dönemlerde magazin dünyasının gündeminde yer alıyor. Vatandaşlarımız Selen Öztürk kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, evli mi, hangi yapımlarda oynadı sorularının yanıtlarını arıyor.

Selen Öztürk Biyografisi

23 Temmuz 1980 yılında dünyaya geldi. 40 yaşındadır. İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Aslen Uşaklı olan Selen Öztürk, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Şimdiye kadar birden fazla sinema filmlerinde seslendirmen olarak görev yaptı. Şimdiye kadar Hatırla Gönül, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı dizilerinde kendisine yer buldu. Annesi Kıbrıslı, babası ise Uşaklı olarak dikkat çekiyor.