Hangi ülkede 1960'tan beri devam eden bir geleneğe göre en az 50 yıl evli ve 1 yıl çocuğu olan çiftlere devlet tarafından bir..

Hangi ülkede 1960'tan beri devam eden bir geleneğe göre en az 50 yıl evli ve 1 yıl çocuğu olan çiftlere devlet tarafından bir..

Hangi ülkede 1960'tan beri devam eden bir geleneğe göre en az 50 yıl evli ve 1 yıl çocuğu olan çiftlere devlet tarafından bir çift gümüş kaplı madalya verilir?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile Atv ekranlarında bu akşam yayınlandı.

SORU: Hangi ülkede 1960'tan beri devam eden bir geleneğe göre en az 50 yıl evli ve 1 yıl çocuğu olan çiftlere devlet tarafından bir çift gümüş kaplı madalya verilir?

ŞIKLAR:

  • HOLLANDA
  • NORVEÇ
  • POLONYA
  • ROMANYA

ekran-resmi-2022-06-05-23-44-30.png

DOĞRU CEVAP:

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile Atv ekranlarında bu akşam yayınlandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla merak edilen soruların yanıtlarını araştıran kullanıcılar internette araştırmalar yapıyor. Peki Kim Milyoner Olmak İster'de bu akşam yayınlanan soru ve yanıtlar neler? İşte detaylar!

KİM MİLYONER OLMAK İSTER PROGRAM FORMATI

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011 tarihinden beri atv'de yayınlanan Türk yarışma programıdır. Günümüzde Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmakta olup Pazar akşamları saat 20.00'de yayınlanmaktadır.