31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının popüler yarışmalarından birisi olan Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu araştırılıyor. 31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının popüler yarışmalarından birisi olan Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu araştırılıyor. 31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında 31 Mayıs 2022 Salı günü puanlamaları nasıl şekillendi merak ediliyor. Gelinim Mutfakta'da yeni haftanın puanlamaları ve Salı gününün birincisi Gürses Gazetesi'nde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni haftanın sonuna doğru gelinirken 31 Mayıs 2022 Salı günü haftanın dördüncü gününde kim kaç puan aldı? Gelinim Mutfakta 31 Mayıs günün birincisi araştırılıyor.

Kanal D ekranlarında, Nursel Ergin'in sunumuyla sevenleriyle buluşan Gelinim Mutfakta programı bugün de sevenleriyle buluştu. Gündüz kuşağı yarışma programları arasında en çok sevilen programlardan biri olan Gelinim Mutfakta programı bugünün kazananına çeyrek altın ödülünü verdi.

31 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında, haftalardır mutfaktaki yeteneklerini sergileyen gelinler, kayınvalidelerinden puanları topladı. Bazı kayınvalideler gelininin tabağını tanıyarak en yüksek puanı ona verdi. Bazı kayınvalideler ise gelinlerinin tabağını tanıdığı düşüncesi ile başka gelinlere yüksek puan verip, kendi gelinine düşük puan verdi. En yüksek puanı alanın bir adet çeyrek altın ile ödüllendirildiği programda günün birincisi kim oldu?

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Gelinler bugün de kayınvalidelerinden topladığı puanlar ile günün birinciliği için birbirleriyle mücadele etti. Yarışmada günün birincisi henüz belirlenmedi. Yarışmanın sevenleri yarışmada çeyrek altını kimin kazanacağını heyecanla bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs - 3 Haziran Salı Toplam Puanlar

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs tarihinde alınan puan durumu ve her şey burada yer alacak.

Gelinim mutfakta 30 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Damla5555121
Senanur111115
Aslıhan4131514
Emel2141311


Salı gününe kadar ki toplam puan durumu yukarıda yer alıyor.

2018 yılında ekranlardaki yayın hayatına başlayan Gelinim Mutfakta programında gelinler; kendilerine verilen malzemeler ile yapmaları gereken yemek ya da tatlıları hazırlayarak sunum yapar. Gelinlerin sunumlarını kayınvalideler, hangi tabağın hangi geline ait olduğunu bilmeyerek tadarlar ve puanlamalarını yaparlar. Verilen puanlara göre günün birincisi bir adet çeyrek altın kazanır. Hafta boyunca en çok puanı toplayan gelinler ise, haftanın birincisi olarak bir adet bilezik kazanır.