27 Mayıs Cuma Gelin Evi haftanın birincisi kim oldu? 27 Mayıs Gelin Evi kim kazandı?

27 Mayıs Cuma Gelin Evi haftanın birincisi kim oldu? 27 Mayıs Gelin Evi kim kazandı?

Show Tv ekranlarında izleyiciler tarafından merakla izlenen Gelin Evi yarışma programında haftanın birincisi merak ediliyor. 27 Mayıs Cuma Gelin Evi haftanın birincisi kim oldu? 27 Mayıs Gelin Evi kim kazandı?

Show Tv ekranlarında izleyiciler tarafından merakla izlenen Gelin Evi yarışma programında haftanın birincisi merak ediliyor. Başladığı günden itibaren izleyicilerin dikkatini çeken ve birçok şehire giden Gelin Evi programında her hafta bir şampiyon çıkıyor. Yeni gelinler evlerini gezdikleri diğer gelinlere puanlamalar yaparak eleştirilerde bulunuyorlar.

Program formatı Türkiye'de gündüz kuşağında oldukça tutulurken izleyiciler ise haftanın şampiyonu kim oldu merak ediyor. Gelin Evi programında her hafta bir şampiyon çıkarken 27 Mayıs Gelin evi kazananı ise araştırılıyor. İzleyiciler yarışma programının reklama girmesi ile birlikte şampiyonu göremez iken internette araştırmalarda bulunuyor. Peki Gelin Evi 27 Mayıs Cuma günü kazananı kim oldu? İşte detaylar Gürses Gazetesi adresinde yer alıyor.

27 MAYIS GELİN EVİ KİM KAZANDI? AÇIKLANDI..

27 Mayıs Cuma günü Gelin Evi programında haftanın birincisi kim oldu araştırılıyor. İşte Gelin Evi'nde bu hafta yarışan yarışmacılar ve haftanın kazananı..

Açıklanır açıklanmaz bu sayfada yer alacak.

23 - 27 MAYIS GELİN EVİ YARIŞMACILARI

Yeni haftada Gelin Evi'nde All Star programı düzenlendi. Buna göre ise yarışan yarışmacılar merakla takip ediliyordu. Peki Gelin evi yarışmacıları kimler?

  • İlk gün yarışmacısı Duygu gelin 28 yaşında 3 yıllık evli.
  • İkinci gün yarışmacısı Aleyna gelin 25 yaşında tesettür mankeni.
  • Üçüncü gün yarışmacısı Özge gelin.
  • Dördüncü gün yarışmacısı Seda gelin All Star'da yarışmaya hak kazanabilmek için evini yeniledi.
  • Beşinci gün yarışmacısı Kübra gelin 31 yaşında renkli kişiliği ile dikkat çekti.

GELİN EVİ HAFTANIN BİRİNCİSİ NE KADAR ÖDÜL ALIYOR?

Gelin Evi haftanın şampiyonları ne kadar ödül alıyor merak ediliyor. Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor.

10 çeyrek altını kazanmak için mücadele veren yeni gelinlerin büyük mücadelesinde her hafta kazanan kişi vatandaşlar tarafından araştırılıyor.