2 Haziran Perşembe Can Yoldaşım 307.bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu?

2 Haziran Perşembe Can Yoldaşım 307.bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Can Yoldaşım dizisi 307.bölüm özeti araştırılıyor. Yeni bölümde neler olacak, bir sonraki bölümde izleyicileri neler bekliyor? İşte detaylar.

Can Yoldaşım 307.bölüm özeti izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kanal 7 ekranlarında 2 Haziran Perşembe günü yayınlanacak yeni bölüm izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizileri izleyiciler tarafından çok seviliyor. Yıllardır farklı bir yayın politikası izleyen Kanal 7 bu tarz dizi yapımları ile reyting sıralamalarında istedikleri sonuçları elde ediyor.

Türkiye'de milyonu aşkın Hint dizi takipçileri ise çok sevilen Can Yoldaşım dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Can Yoldaşım 307.bölüm özetine dair detayları araştırmaya başladı.

CAN YOLDAŞIM: 307.BÖLÜM ANA KONUSU: "Mansi ifade verir. Minakşi Mansi’nin çizdiği robot resmi görünce, Mısri’nin kaçırıldığını fark eder!"

CAN YOLDAŞIM 307.BÖLÜM ÖZETİ

Can Yoldaşım yeni bölüm dizi özetinde Sandiya yeğeni Mısri'ye sarılmaktadır. Minakşi ile Mısri evden ayrılmak üzeredir. Santos Emily ve Om meselelerini çözmek amacıyla yanlarına giden Minakşi ile Mirli, Emily'i almaya geldiklerinde evde işkence görmesine gönlü razı olmadığını aktarmaktadır. Santos ve Maasa’nın planı işe yarar.

307.bölüm 2 Haziran Perşembe 15:30'da Kanal 7 ekranlarında başladı. İyi seyirler.

CAN YOLDAŞIM 307.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

CAN YOLDAŞIM DİZİ KONUSU

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.