17 Mayıs Gelinim Mutfakta günün puanlamaları! Günün birincisi kim oldu?

17 Mayıs Gelinim Mutfakta günün puanlamaları! Günün birincisi kim oldu?

Yayınlandığı ilk günden itibaren seyirciler tarafından merakla takip edilen yarışma programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta günün puanlamaları nasıldı? 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanlamaları! Günün Birincisi Kim Oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta, bugün yeni haftanın ilk günü ile sevenleriyle buluştu. Peki; Gelinim Mutfakta 17 Mayıs puanlamaları nasıl şekillendi? Her gün merakla takip edilen Gelinim Mutfakta puanlamaları Gürses Gazetesi adresinde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni haftanın ilk bölümü yayınlandı. 17 Mayıs 2022 Salı günü haftanın ikinci gününde kim kaç puan aldı? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs günün birincisi araştırılıyor.

Kanal D ekranlarında, Nursel Ergin'in sunumuyla sevenleriyle buluşan Gelinim Mutfakta programı bugün de sevenleriyle buluştu. Gündüz kuşağı yarışma programları arasında en çok sevilen programlardan biri olan Gelinim Mutfakta programı bugünün kazananına çeyrek altın ödülünü verdi.

17 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında, haftalardır mutfaktaki yeteneklerini sergileyen gelinler, kayınvalidelerinden puanları topladı. Bazı kayınvalideler gelininin tabağını tanıyarak en yüksek puanı ona verdi. Bazı kayınvalideler ise gelinlerinin tabağını tanıdığı düşüncesi ile başka gelinlere yüksek puan verip, kendi gelinine düşük puan verdi. En yüksek puanı alanın bir adet çeyrek altın ile ödüllendirildiği programda günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta günün birincisi belli olduğunda bu sayfada yer alacak.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Gelinler bugün de kayınvalidelerinden topladığı puanlar ile günün birinciliği için birbirleriyle mücadele etti. Yarışmada günün birincisi henüz belirlenmedi. Yarışmanın sevenleri yarışmada çeyrek altını kimin kazanacağını heyecanla bekliyor.

Gelinim Mutfakta 16-20 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Damla : 18 + X = X
Senanur : 20 + X = X
Edanur : 7 + X = X
Aslıhan : 8 + X = X

17 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi?

Damla:3
Senanur:3
Edanur:1
Aslıhan:5

Pazartesi günü puanları açıklanmıştı. Salı günü puanları açıklanır açıklanmaz yer alacak.
2018 yılında ekranlardaki yayın hayatına başlayan Gelinim Mutfakta programında gelinler; kendilerine verilen malzemeler ile yapmaları gereken yemek ya da tatlıları hazırlayarak sunum yapar. Gelinlerin sunumlarını kayınvalideler, hangi tabağın hangi geline ait olduğunu bilmeyerek tadarlar ve puanlamalarını yaparlar. Verilen puanlara göre günün birincisi bir adet çeyrek altın kazanır. Hafta boyunca en çok puanı toplayan gelinler ise, haftanın birincisi olarak bir adet bilezik kazanır. Gelinim Mutfakta yarışmasını izleyen gelin ve kayınvalideler programa katılım şartlarını araştırıyor. Peki; Gelinim Mutfakta programına nasıl başvuru yapılır?Gelinim Mutfakta Program Konusu