17 Mayıs 2022 Survivor All Star kim elendi? 6 adaydan hangisi adaya veda etti?

17 Mayıs 2022 Survivor All Star kim elendi? 6 adaydan hangisi adaya veda etti?

Survivor All Star 107.bölümü ile 17 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. 17 Mayıs 2022 Survivor All Star kim elendi? 6 adaydan hangisi adaya veda etti?

Survivor All Star 107.bölümü ile 17 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Zorlu geçen haftanın ardından eleme potasına çıkan 6 adaydan hangisi adaya veda edecek merak ediliyor.

Survivor All Star'da heyecan her geçen gün artmaya devam ederken adaya bu akşam kimin veda edeceği ise merak konusu oldu. 17 Mayıs Salı günü ekranlara gelen Survivor All Star'da bu hafta eleme adayı 6 yarışmacı var. 6 yarışmacıdan hangisi adaya veda edecek merak ediliyor. İşte detaylar ve daha fazlası Gürses Gazetesi adresinde yer alıyor.

Survivor'da Eleme Adayları Kim Oldu?

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonucunda son eleme adayı Hikmet oldu...

Yaşanan konseyler sonucu ilk eleme adayı Evrim Keklik, ikinci eleme adayı Nisa Bölükbaşı ve üçüncü eleme adayı Berkan Karabulut, dördüncü eleme adayı Seda Ocak ve son eleme adayı Ogeday olmuştu.

17 Mayıs Adaya Veda Eden İsim Kim Oldu?

Bu hafta iki takım da dokunulmazlığı kaybettiği için eleme adayları hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımından oldu. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazanırken diğer üç dokunulmazlığı gönüllülerin kazanması ile eleme adayları da bu doğrultuda oldu.

Survivor All Star'da 17 Mayıs 2022 Salı günü itibariyle 6 eleme adayından kimin adaya veda edeceği merak edilen konular arasında yerini aldı. 17 Mayıs tarihi itibari ile adaya veda edecek isim 23:30'da Gürses Gazetesi adresinde yer alacak.

Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Berkan Karabulut, Seda Ocak, Ogeday ve Hikmet arasından kim adaya veda edecek?

Survivor All Star'da Seda Ocak adaya veda etti.