Ümit Özdağ Türkiye'de ki yabancı sayısını açıkladı!

Ümit Özdağ Türkiye'de ki yabancı sayısını açıkladı!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bugün yaptığı açıklama ile birlikte toplam yabancı sayısını açıkladı. Ümit Özdağ Türkiye'de ki yabancı sayısını açıkladı!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bugün yaptığı açıklama ile birlikte toplam yabancı sayısını açıkladı. Son 2 aydır Türkiye gündeminde aktif olarak yer alan mülteci problemine değinen ve vatandaşın gündemini takip eden Ümit Özdağ son günlerde Süleyman Soylu ile yaşadığı tartışmanın ardından eleştiri oklarının hedefine oturdu. Bugün ise Zafer Partisi Genel Merkezi'nde yaptığı basın toplantısı ile birlikte açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Türkiye'de ki aktif yabancı sayısını da açıklayan Ümit Özdağ'ın açıklamaları Gürses Gazetesi adresinde yer alıyor.

ÜMİT ÖZDAĞ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ!

Özdağ, "Değerli basın mensupları, ülkemizin karşı karşıya olduğu en ağır sorun şüphesiz stratejik göç mühendisliği ile ülkemize yönlendirilen kaçak göçmenlerdir. Bu sorun ülkemizin geleceği üzerine bir kabus gibi çökmüştür. Eğer önlem alınmazsa demografik yapımız değişecek, Türkiye açlığa, sefalete ve en önemlisi bir dış savaşa sürüklenecektir. Göçün temel nedeni AK Parti'nin yanlış göç politikasıdır. Sonuç olarak İçişleri Bakanlığı kayıtlarına göre 7 milyon 730 bin yabancı yaşamaktadır. Kayıtsızların tahmini rakamı buna dahil değildir. Şimdiye kadar 8 milyon üzerinde olduğunu düşünüyorduk ancak şimdi görünüyor ki Türkiye'deki yabancı sayısı 10 milyonun üstüne çıkmıştır." dedi.

"Benimle ilgili olarak 'Soros Çocuğu' ifadesini kullanmaktadır. Soros ve desteklediği vakıflar sığınmacıların Türkiye'de kalmasını desteklemektedir. Soylu bir de benim için "operasyon çocuğu" demiş. Benim Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin değişik kurumları için Türkiye'nin milli güvenliği konusunda yazılı görevlendirme ile bazı operasyonları yaptığım doğrudur. Soylu'nun yer aldığı operasyonlarla benim gerçekleştirdiğim operasyonlar arasında gerçekten çok fazla fark var. Soylu'ya moralini bozacak ama bir şey daha söyleyeyim, kendi bakanlığı döneminde İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan ama yaptırılan bazı bilimsel çalışma merkezli operasyonlarda benim yetiştirdiğim kadrolar tarafından gerçekleştirilmiştir."

TÜRKİYE'DE YAŞAYAN YABANCI SAYISINI AÇIKLADI!

Ümit Özdağ son günlerde Türkiye gündeminde yer alan sığınmacılar ile ilgili yaptığı açıklamalar ile birlikte Türk halkının desteğini arkasında hissediyor.

Bugün yaptığı açıklama ile birlikte ise Türkiye'de yaşayan yabancı sayısının İçişleri Bakanlığı kayıtlarına göre 7 milyon 730 bin olduğunu kamuoyu ile paylaştı.