Sedat Peker'den Nedim Şener'e "Telefon görüşmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" Nedim Şener Sedat Peker'e ne dedi?

Sedat Peker'den Nedim Şener'e "Telefon görüşmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" Nedim Şener Sedat Peker'e ne dedi?

Sedat Peker'den ikinci hamle! Birkaç gün ifşa videosu yayınlayan Sedat Peker'den bu defa Nedim Şener'e ses kaydı tehdidi geldi. İşte o tartışma...

Geçtiğimiz günlerde Sedat Peker, Cem Küçük ile yaşadıkları polemiğin ardından ifşa videosu yayınlamıştı. Bu videonun yayınlanmasından hemen sonra ise tüm Türkiye'de konuşulmaya başladı. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen bu video konuşulmaya devam ederken, bugün Sedat Peker'den ikinci hamle geldi.

Kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Nedim Şener'e özür dilemesini söyleyen Sedat Peker, eğer bu özrü dilemezse bu defa ses kayıtları yayınlayacağını dile getirdi. Bu iddianın ardından Nedim Şener'den ise yanıt gecikmedi. İşte detaylar...

SEDAT PEKER'DEN NEDİM ŞENER'E

Sedat Peker, Nedim Şener'in ona hakaret ettiği gerekçesiyle twitter hesabı üzerinden bir yazı yayınladı. Bu yazıda Nedim Şener'in kendisine hakaret ettiğini dile getiren Sedat Peker, kendisinden özür dilemesini istediğini dile getirdi. Yayımladığı yazı şu şekildeydi; "Nedim Şener Benim kontrolümde olan "@freudun_talebe" isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım"

Bu açıklamanın ardından ise Nedim Şener'den yanıt gecikmedi. Pislik lafını kullanmadığını dile getiren Nedim Şener, özür dilemeyeceğini açıkladı. İşte Nedim Şener'in o açıklamaları;

"Sen dahil kimse benim hakkımda bir şey söyleyemez, ancak hakaret ve küfür edebilirler. Hayatında toplu iğne başı kadar açığı olan biri değilim. Pislik lafını da kullanmadım ben. Bunların marifeti, varsa sözün bu FETÖ’cülere PKK, DHKP-C artıklarına söyle. Suç örgütü liderlerinden özür dileyecek de değilim. Ama buna rağmen eğer bir AKP’li benim hakkımda menfi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz. Sen benim gözümde düşman değil suç örgütü liderisin. Senin kime düşman olduğun da beni ilgilendirmiyor. Kimin hakkında ne biliyorsan paylaş. Ama bir gün Türk adaletine hesap vereceksin Sen yanlış anlayabilmişsin Erk Acarer, senin yolun zaten, FETÖ’cüler, PKK’lılar ve suç örgütleriyle aynı. Ve bir gün yolun Türk devletinin adaletinden geçecek senin de. Ben de burada olacağım."

Sedat Peker ise bugün Deli Çavuş isimli sosyal medya hesabından ses kayıtlarını yayımladı.