Kurtlar Vadi dizisinin Tuncay Kantarcı'sı Osman Wöber hayatını kaybetti, neden öldü?

Kurtlar Vadi dizisinin Tuncay Kantarcı'sı Osman Wöber hayatını kaybetti, neden öldü?

Kurtlar Vadisi dizisinde Tuncay Kantarcı karakteri ile çok sevilen Osman Wöber hayatını kaybetti. Peki Kurtlar Vadi dizisinin Tuncay Kantarcı'sı Osman Wöber hayatını kaybetti, neden öldü?

Kurtlar Vadisi dizisinde Tuncay Kantarcı karakteri ile çok sevilen Osman Wöber hayatını kaybetti.

Bugün akşam saatlerinde gündeme düşen sıcak gelişmeler ile birlikte herkes şaşkına döndü. Kurtlar Vadisi dizisinde yıllarca oynayan başarılı oyuncu Osman Wöber, "Tuncay Kantarcı" rolüne hayat veriyordu. Bu akşam saatlerinde gündeme düşen gelişmeler ile birlikte ise Osman Wöber neden öldü araştırmaları yapılmaya başlandı. Usta oyuncu hasta mıydı gibi araştırmalar yapılırken detaylar gursesgazetesi.com adresinde yer alıyor.

OSMAN WÖBER KİMDİR?

1960 yılında Ankara’da doğdu.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nün Yüksek Devre’sini bitirdi.

Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Öğrencilik yıllarında Şan Tiyatrosu, Kenter Tiyatrosu ve Yeditepe Oyuncuları’nda çeşitli roller üstlendi. 1988-93 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu, 1995-98 yılları arasında İstanbul Devlet Tiyatrosu Müdür ve Sanat Yönetmeni olarak görev yaptı. Goethe Institut bursuyla Alman Ödenekli Tiyatroları’nda çalışmalar yaptı. 2001’de İstanbul Devlet Tiyatrosu’nun başına yeniden getirildi.

Oynadığı Filmler

Kurtlar Vadisi Pusu 2007
Organize İşler Komiser 2005
Kurtlar Vadisi Tuncay Kantarcı 2003
Sekizinci Saat Sinan 1994