Yılport Samsunspor'da teknik direktörlük belirsizliği devam ederken gündeme gelen oyuncular taraftarı heyecanlandırmaya devam ediyor. Yılport Samsunspor'da gelecek sezon için tek hedef Süper Lig olurken küme düşen Altay'dan 10 numara Pinares gündeme geldi.
Pinares, Altay'da 10 numaralı formasıyla mücadele ederken küme düşen İzmir ekibinde gösterdiği performans ile herkesin dikkatini çekti. Başkan Yüksel Yıldırım'ın bizzat yönettiği transferin kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.