Türk Telekom Hat Kullanıcılarının Dikkatine: 2 GB Hediye İnternet Tanımlanacak!

Türk Telekom Hat Kullanıcılarının Dikkatine: 2 GB Hediye İnternet Tanımlanacak!

Yeni dönemde gelen telekomünikasyon zamlarından sonra harekete geçen kurumlar, vatandaşlar için çeşitli kampanyalar geliştirmeye başladılar. Bu doğrultuda yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran Ziraat Bankası, Türk Telekom kullanıcılarına müjdeyi verdi.

Döviz kurlarında ve altın piyasasında yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra gündelik hayatta hizmete sunulan tüm kategorilerde yüksek oranlı zamlar gözlenmeye başlandı. Bu doğrultuda zamlanan hizmetlerden birisi de BTK’nın yüzde 52,50’lik zammından sonra telekomünikasyon hizmetleri oldu. Yapılan zamlardan sonra konuşma ve mesajlaşma hizmetlerinin birim fiyatları oldukça yükseldi.

Telekomünikasyon alanında yaşanan bu zam gelişmesinden sonra harekete geçen Ziraat Bankası, kendi müşterilerinin avantajlı olmasını istediği için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, yeni kampanyası için Türk Telekom ile iş birliği gerçekleştirdiğini açıkladı.

Ziraat Bankası Hediye İnternet Kampanyası 2022

Türkiye’nin en köklü kamu kurumlarından birisi olan Ziraat Bankası, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik şartlara karşın vatandaşın yanında olduğunu gösterdi. Geliştirdiği kapsamlı kredi hizmetleri ile duruşunu gösteren banka, bu kez de artan telekomünikasyon fiyatlarına karşın yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre sene sonuna kadar otomatik fatura ödeme talimatı veren tüm Türk Telekom faturaları hat kullanıcılarına, 2 GB’lık hediye internet tanımlamasının yapılacağı bilgisi kaydedildi.

Ziraat Bankası Hediye İnternet Kampanyasının Ayrıntıları

2020/01/12/ziraat1f6ac.jpg

Ziraat Bankası’nın hem kendi müşterileri hem de Türk Telekom müşterileri için geliştirmiş olduğu hediye GB kampanyası, yalnızca bireysel hat sahipleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında verilecek olan 2 GB’lık internet hediyesi ise bir defalığa mahsustur. Tekrarı, söz konusu değildir.

Ziraat Bankası Hediye İnternet Kampanyası Başvurusu 2022

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan 2 GB hediye internet kazanımlı kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların, öncelikle otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Söz konusu ödeme talimatı ATM noktaları, telefon bankacılığı, internet bankacılığı veya mobil uygulama aracılığı ile verilebilmektedir. Talimatın onaylanmasından sonra ek bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Banka, talimatı takiben GB hediyesini hatlara tanımlamaktadır.