Migros Bayramda Açık Mı? 2-3-4 Mayıs Migros Market Çalışma Saatleri

Migros Bayramda Açık Mı? 2-3-4 Mayıs Migros Market Çalışma Saatleri

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Migros marketler bayramda açık mı değil mi merak ediliyor. Migros Bayramda Açık Mı? 2-3-4 Mayıs Migros Market Çalışma Saatleri

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Migros marketler bayramda açık mı değil mi merak ediliyor. Migros marketler 2-3-4 Mayıs tarihlerinde hizmet verecek mi, bayramda kapalı olan esnafların dışında birçok marketin akıbeti belli değil. Bu süreçte ise Migros marketlerde çalışma saatleri ve daha fazlası gursesgazetesi.com adresinde yer alıyor.

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Migros marketler bayramda açık mı? Açıldığı günden itibaren Türkiye'de milyonlarca vatandaş tarafından ziyaret edilen ŞOK marketler kısa süre içerisinde büyük bir tanınırlığa ulaştı. Kaliteli ürünleri uygun hesaplı satışlarıyla herkes tarafından sevilen Migros marketler bayramda açık mı merak ediliyor.

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye'deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros'un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi'nin aldığı kararla, İsviçre'de "Ucuzluğun Kralı" sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye'de kurulması ile atıldı.

MİGROS MARKETLER 2 MAYIS PAZARTESİ AÇIK MI?

Zincir marketler tarafından gelen bilgiler doğrultusunda; MİGROS marketler bayramın ilk günü olan 2 Mayıs 2022 Pazartesi kaldığı yerden verdiği hizmetlere devam edecek.

MİGROS MARKETLER 3-4 MAYIS AÇIK MI?

MİGROS marketler bayramın ikinci ve üçüncü günü olan 3 - 4 Mayıs 2022 tarihlerinde ise vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Zincir marketler bayramın ilk günü tamamen kapalı olacak. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise vatandaşlar yerel marketlerden alışverişlerini sürdürmeleri bekleniyor.

MİGROS MARKETLER HAKKINDA

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye'deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros'un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi'nin aldığı kararla, İsviçre'de "Ucuzluğun Kralı" sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye'de kurulması ile atıldı. İstanbullulara tanzim satışlarını da sunan, dönemin İstanbul Valisi ve Belediye Başkanı Fahrettin Kerim Gökay tarafından açılmıştır.

1975 yılında Koç Topluluğu'ndan Vehbi Koç'un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş'ı satın aldı.

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.