Fibabanka KOBİ Kredi Paketini Açıkladı! Yapılan Faiz İndirimi ile KOBİ Kredisi Almak Çok Kolay!

Fibabanka KOBİ Kredi Paketini Açıkladı! Yapılan Faiz İndirimi ile KOBİ Kredisi Almak Çok Kolay!

Fibabanka tarafından yapılan açıklama ile KOBİ kredisine büyük faiz indirimi gelmiştir. Bu sayede kişilerin avantajlı bir şekilde KOBİ kredisi almasının önü açılmıştır.

Fibabanka tarafından yapılan açıklama ile birlikte kişilerin son derece avantajlı koşullarda KOBİ kredisi alması mümkündür. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları parayı bularak işlerini büyütebilirler ve daha fazla para kazanabilirler.

KOBİ’ler her zaman için işlerini büyütmek ve daha fazla para kazanmak istemektedirler. Fakat bu işlemler sadece sermaye sahibi KOBİ’ler tarafından yapılmaktadır. Sermaye sahibi olmayan KOBİ’ler için devreye giren Fibabanka, uygun faiz oranları ile KOBİ kredisi imkanı sunmakta ve herkesin işlerini geliştirmesine katkı sağlamaktadır.

Fibabanka KOBİ Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka KOBİ kredisi başvurusu yapılmadan önce detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Yapılacak olan araştırma ile birlikte KOBİ kredisi detayları ve şartları net şekilde öğrenilmelidir. Bu şartların öğrenilmesinin ardından karar verilmeli ve kredi başvurusunda bulunulmalıdır. Aynı zamanda kredi başvurusunda bulunacak kişilerin banka tarafından belirlenen şartları da karşılıyor olması gereklidir. Bu şartlar şunlardır:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi notunun banka tarafından istenilen seviyede olması
  • Gelir beyan edebilir durumda olmak

Belirtilen şartları sağlayan herkes kolaylık ile KOBİ kredisi başvurusunda bulunabilir. Başvuru yapacak kişilerin bazı evrakları da yanında götürmesi gereklidir. Bu evraklar banka tarafından belirlenmekte olup şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı
  • Vergi Levhası ya da Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilan fotokopisi
  • Son 3 yıla ait bilanço
  • Maaş tablosu
  • İkametgah belgesi

Belirtilen evraklar ile birlikte şubelere giden kişiler, gerekli şartları da karşılamaları durumunda kolaylık ile KOBİ kredisi imkanlarından faydalanabilirler. Başvurusu ret yanıtı alan kişiler de gerekli koşulları sağlayarak tekrar başvuru yapabilirler.

Fibabanka KOBİ Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

2022/04/15/fibabanka.jpg

Fibabanka KOBİ kredisi güncel faiz oranı %1,85’tir.

Fibabanka En Fazla Ne Kadar KOBİ Kredisi Veriyor?

Fibabanka en fazla 130.000 TL değerinde KOBİ kredisi vermektedir.

Fibabanka KOBİ Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Fibabanka KOBİ kredisi en uzun vade oranı 60 aydır.