Bim Marketler Bayramda Açık Mı? Bim 2-3-4 Mayıs Açık Mı? Bim Bayram Çalışma Saatleri

Bim Marketler Bayramda Açık Mı? Bim 2-3-4 Mayıs Açık Mı? Bim Bayram Çalışma Saatleri

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Bim marketler bayramda açık mı? Bim Marketler Bayramda Açık Mı? Bim 2-3-4 Mayıs Açık Mı? Bim Bayram Çalışma Saatleri

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Bim marketler bayramda açık mı? Açıldığı günden itibaren Türkiye'de milyonlarca vatandaş tarafından ziyaret edilen Bim marketler kısa süre içerisinde büyük bir tanınırlığa ulaştı. Kaliteli ürünleri uygun hesaplı satışlarıyla herkes tarafından sevilen Bim marketler bayramda açık mı merak ediliyor. Bim marketlerin bayram çalışma saatleri gursesgazetesi.com adresinde yer alıyor.

Bim marketler Türkiye'de binlerce şubesi ile birlikte birçok vatandaş tarafından sevilerek tercih ediliyor. Özellikle son yıllarda aktüel ürünler ile birlikte vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi deneyimleyen Bim marketler bayramda açık olacak mı, vatandaşlar saat kaçta gidebilecek merak ediliyor. Bim marketlerin bayramda açık olup olmayacağına dair gelişmeler bu sayfada yer alıyor.

BİM MARKETLER 2 MAYIS PAZARTESİ AÇIK MI?

Zincir marketler tarafından gelen bilgiler doğrultusunda; Bim marketler bayramın ilk günü olan 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü kapalı olacak.

BİM MARKETLER 3-4 MAYIS AÇIK MI?

Bim marketler bayramın ikinci ve üçüncü günü olan 3 - 4 Mayıs 2022 tarihlerinde ise vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Zincir marketler bayramın ilk günü tamamen kapalı olacak. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise vatandaşlar yerel marketlerden alışverişlerini sürdürmeleri bekleniyor.

BİM MARKETLER HAKKINDA

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM, Türkiye merkezli bir indirim marketleri zinciridir. Şirket, 1995 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde yer almaktadır. BİM, Şubat 2021 itibarıyla Türkiye'de perakendecilik sektöründe pazar payı en yüksek firmadır..

Türkiye'nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır. BİM'in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Sahibi: Merkez Bereket Gıda A.Ş. (%14,8); Naspak Gıda A.Ş. (%10,7); Diğer (%3,2); Halka açık (%71,5)

Kuruluş tarihi: Mayıs 1995

Genel merkezi: İstanbul

Gelir: 55,495 milyar ₺ (2020)

Çalışan sayısı: 37.439 (2016)

Hisse senedi fiyatı: BIMAS (IST) ₺83,55 -0,40 (-%0,48)
29 Nis 18:10 GMT+3

Bim market kurucuları: Mustafa Latif Topbaş, Cuneyd Zapsu