Akaryakıta Bayram İndirimi: Sözünü Verene 500 TL'lik Benzin, Motorin ve LPG İndirimi Tanımlanacak!

Akaryakıta Bayram İndirimi: Sözünü Verene 500 TL'lik Benzin, Motorin ve LPG İndirimi Tanımlanacak!

Yeni dönemde artan akaryakıt fiyatları sonrasında dara düşen sürücülere, ING Bank’tan bayram hediyesi geldi. Banka, ilgili şartları sağlayan tüm müşterilerine 500 TL’ye kadar akaryakıt ve LPG indirimi fırsatının tanınacağını bildirdi...

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerin ışığında zamlanan akaryakıt fiyatları, ocak ayı itibari ile vatandaşların bütçelerini sarsmaya başlamıştı. Rusya- Ukrayna savaşının çıkması ile birlikte değerlenen brent petrol, benzin ve motorin fiyatlarının 25 TL’ye kadar yükselmesine yol açtı. Bir süreliğine indirim gören ancak geçtiğimiz günlerde yapılan yeni zam sonrasında tekrar 21 TL seviyesine kadar yükselen akaryakıt fiyatları, sürücülerin harcamaları konusunda destek arayışı içerisine girmelerine sebep oldu.

Gündelik hayat akışı içerisinde akaryakıt harcamaları konusunda desteğe ihtiyacı olan vatandaşlara, Türkiye’nin en gelişmiş özel bankalarından birisi olan ING Bank’tan müjdeli haber geldi. Banka, ilgili şartları sağlayan tüm vatandaşlara bir sözleri karşılığında 500 TL’lik indirim tanımlamasının yapılacağını bildirdi.

ING Bank’tan Akaryakıt İndirimi Kampanyası 2022

Yeni dönemde artana akaryakıt fiyatlarına karşın daha fazla sessiz kalmak istemeyen ING Bank, bu hususta yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Petrol Ofisi’nden yapılan akaryakıt alışverişleri karşılığında para puan hediyesinin verileceği bildirildi.

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan akaryakıt indirimi kampanyasına göre 12 ay boyunca her ay en az 500 TL tutarında akaryakıt harcaması yapacağına dair söz verene, bir aylık akaryakıt alışverişinin hediye edileceği bilgisi kaydedildi.

ING Bank Akaryakıt İndirimi Kampanyasının Ayrıntıları

ing-bank.jpg

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan akaryakıt kampanyası, yalnızca bireysel müşteriler için geçerlidir. Bankanın bireysel kartlarına sahip olan ve akaryakıt alışverişlerini Petrol Ofisi noktalarından yaparak ödemelerini PO Mobil Ödeme aracılığı ile yapan vatandaşlar, 500 TL’lik indirim hakkından yararlanabilirler.

ING Bank Akaryakıt İndirimi Kampanyası Başvurusu 2022

ING Bank’ın Petrol Ofisi ile iş birliği içerisinde geliştirmiş olduğu akaryakıt indirimi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların, bankanın mobil uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. İlgili mobil uygulamayı indiren ve kampanyalar kısmından akaryakıt kampanyasına katılan tüm vatandaşlar, harcama sözlerine karşın 500 TL’lik indirimden yararlanma hakkına kavuşabilmektedirler.