Ana Sayfa SPOR Yıldız Avı Devam Ediyor, Fenerbahçe Asla Durmuyor

Yıldız Avı Devam Ediyor, Fenerbahçe Asla Durmuyor

Bu sene mali açıdan büyük ölçüde sorunlarla karşılaşan Fenerbahçe'nin yeni sezon için yine de yıldız avına devam ettiği öğrenildi. Önümüzdeki saatlerde yıldız oyuncular masaya oturacak.

Bu sene mali açıdan büyük ölçüde sorunlarla karşılaşan Fenerbahçe’nin yeni sezon için yine de yıldız avına devam ettiği öğrenildi. Önümüzdeki saatlerde yıldız oyuncular masaya oturacak.

Bu sene oldukça zorlu bir sınavdan geçen ancak yine de yeni sezon için son gücüyle mücadele etmeye devam eden Fenerbahçe, kupa için elinden geleni yapıyor. Bu sene şampiyonluk hayaline kavuşamayan ve sezon sonunda yönetim değişikliğine giden sarı lacivertli takım Ali Koç ile yoluna devam ediyor. Ali Koç geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği basın toplantısında takımın çok ciddi borçlarının olduğunu ve nakit düzeyinin sıfır olduğunu itiraf etmiş ve taraftarlardan yeni sezon için daha anlayışlı olmaları gerektiğine işaret etmişti. Yıldız oyuncu beklenmemesi gerektiğini açıklayan Koç, yine de bombaları patlatmaya devam ediyor. İlk etapta Andre Ayew transferi ile gündeme bomba gibi düşen Fenerbahçe’nin hedefinde 3 yıldızın daha olduğu öğrenildi. Genç oyuncuları odağına alan takım şuana dek Barış Alıcı, Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer’i renklerine kattı.

SIRADA DİĞER YILDIZLAR VAR

Fenerbahçe’nin mercek altıa aldığı ve yakın tarihte takıma transfer etmesi beklenen isimler arasında Vincent Jnassen’in olduğu öğrenildi. Hollanda Milli Takımı için de forma giyen Janssen’in Tottenham’daki başarıları Fenerbahçe için umut verici. Önümüzdeki 48 saatlik periyod içinde Janssen’in İstanbul’a geleceği ve Fenerbahçe ile masaya oturarak transferi tamamlayacağı da ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Öte yandan Damien Comolli’nin 23 yaşındaki Kurt Zouma’yı takıma kazandırmak için mücadele ediyor iddiaları da gündeme yansırken, 2 Ağustos’ta UEFA Şampiyonlar Ligi için bildirilecek olan isimlere eklenebilmesi için acele edildiği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here