Yeni kimlik için nüfus müdürlüğü online randevu alma

Yeni kimlik için nüfus müdürlüğü online randevu alma

Yeni kimlik almak isteyen kişiler nüfus müdürlüklerinden randevu alarak yeni kimliklerini alabilirler. Nüfus müdürlüklerinden randevu almak için nüfus müdürlüğünün internet sitesi veya Alo 199 No’lu çağrı merkezi kullanılabilir.

Yeni kimlik almak isteyen kişiler İlçe Nüfus Müdürlükleri’nden randevu almalıdır. Nüfus müdürlüklerinden randevu alan kişiler kendisine uygun saati seçerek yeni kimliklerini alabilirler. Sistemden yapılan işlemleri, çağrı merkezleri ve nüfus müdürlüklerinin intenet sitelerinden yapılabilmektedir.

Kimlik Randevusu Sorgulama

Nüfus müdürlükleri intenet sitesi üzerinden randevu sorgulaması yapılabilmektedir. Randevu alan kişilere bir sıra numarası ve tarih verilir. Nüfus müdürlüklerinden randevu alan kişiler gerekli bilgileri girerek randevu sorgulaması yapabilir.

Aydın Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Aydın nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler nüfus müdürlüğüne gidebilir, 0 256 213 28 11 numarasını arayabilir veya ALO 199 nolu çağru merkezini arayabilir.

Pursaklar Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

almak isteyen kişiler adresinden kendilerine en yakın nüfus müdürlüğünü seçerek randevu alabilir. Randevu alırken kimlik alınacak nüfus müdürlüğünün doğru bir şekilde seçilmesi gerekir.

Lüleburgaz Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Randevuları daha kolay almak için adresi kullanılabilir. Lüleburgaz nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler 0 288 417 13 05’i arayarak randevu alabilir.

Eskişehir Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Eskişehir nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler adresini kullanabilir veya 0 222 233 22 33 hatlı numarayı arayabilir.

Bartın Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Bartın nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler adresinden veya 0 378 227 51 85’i arayabilir.

Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Bursa’da almak isteyen kişiler adresinden tarih ve yer seçerek randevu alabilir. Ayrıca Alo 199 çağrı merkezini arayarak da nüfus müdürlüğünden randevu alınabilir.

Sivas Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Sivas nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler adresini veya 0 346 221 70 00’ı arayarak randevu alabilir.

Kilis Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Kilis nüfus müdürlüğünden randevu almak isteyen kişiler adresinden veya Alo 199 çağrı merkezini arayabilir.