Ümraniye'de katliam! Annesini ve ağabeyini öldürdü, intihar etti

Ümraniye'de katliam! Annesini ve ağabeyini öldürdü, intihar etti

Ümraniye'de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Emre H. tabancayla annesini, ağabeyini ve babasını vurdu ve 4. kattaki evin balkonundan aşağı atlayarak intihar etti. Anne ve ağabey olay yerinde hayatını kaybederken babanın hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Ümraniye’de tabancayla annesi ve ağabeyini öldüren ve babasını ağır yaralayan bir kişi balkondan atlayarak intihar etti. 25 yaşındaki Emre H. henüz tespit edilemeyen bir gerekçeyle annesi İncilay H.’yi, babası Hüseyin H.’yi ve ağabeyi Haluk H.’yi vurdu. Ailesini katleden Emre H. silahlı saldırıyı gerçekleştirdikten sonra 4. kattaki evinin balkonundan aşağı atladı. Bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürülen Emre H, İncilay H. ve ağabey Haluk H olay yerinde hayatını kaybetti.

Küçük kardeş saklanarak kurtuldu

Baba Hüseyin H.’nin Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı ancak hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Küçük kardeş Yunus H.’nin saklanarak kurtulduğu ancak olaya şahit olduktan sonra şok geçirdiği belirtiliyor. Polis ekipleri ve savcılık olayla ilgili çalışma başlattı.