Trendyol’un 10, 11 ve 12 Mart indirimleri başladı! Trendyol 10-11-12 Mart kampanyaları indirimli ürünleri

Trendyol’un 10, 11 ve 12 Mart indirimleri başladı! Trendyol 10-11-12 Mart kampanyaları indirimli ürünleri

Trendyol'un 10, 11 ve 12 Mart tarihleri arasında geçerli indirimleri başladı. Mart ayına özel indirim kataloğuyla yüzde 90'a varan indirimleri tüketicilerle buluşturan Trendyol 10-11-12 Mart kampanyaları indirimli ürünleri belli oldu.

En ünlü intenet alışveriş sayfalarından Trendyol, Mart ayı indirimlerini başlattı. Trendyol, büyük indirimleri hayata geçirirken söz konusu indirimler 10, 11 ve 12 Mart tarihlerinde geçerli olacak. Trendyol bahar indirimleriyle devasa indirimler yapılacak ve bahar indirimleri alışveriş kolikleri harekete geçirdi.

Çok sayıda ürüne büyük indirimlerin yapıldığı Mart ayı, elektronik eşyalardan giyime kadar pek çok üründe indirim yapılmakta. Trendyol bahar indirim listesinde hangi ürünlerin yer aldığı merak edilirken Mart ayı indirimleri için de start verildi. Trendyol, bahar indirim kampanyası kapsamında yüzde 10’dan 90’a varan indirimleri hayata geçirdi.

Trendyol Mart ayı indirim detayları

Trendyol’un Mart ayı indirimleri; kadın, erkek ve çocuk giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı, kozmetik ürünleri, dekorasyon, mobilya, elektronik eşyaları kapsıyor. Trendyol’un indirim kampanyasından yararlanabilmek için Trendyol resmi web sayfasına giriş yaparak üyelik oluşturabilirsiniz.