TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa ilçesi 2+1 ve 3+1 Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa ilçesi 2+1 ve 3+1 Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa ilçesi 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listesi merak ediliyor. Bugün saat 14.00'da başlayan kura çekilişinin sonuçları TOKİ resmi internet sitesi üzerinde yayımlanacak. Noter huzurunda çekilmeye başlanan kura sonuçlarının detayları merak ediliyor.

TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa Kura Çekilişi

TOKİ dar gelirli vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bursa Mustafakemalpaşa projesinde 486 tane 2+1 ve 208 tane 3+1 daire yer almaktadır. Heyecanla beklenen kura çekilişi bugün saat 14.00’da başladı.

Kura çekilişi sonuçları heyecanla bekleniyor. Çekilişi TOKİ resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın olarak izleyebilirsiniz. Kura sonucu TOKİ resmi intenet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Bugün saat 14.00’da kura çekilişi başladı.

Kura çekilişine katılım pandemi nedeniyle olmayacak. Noter huzurunda çekiliş canlı yayın şeklinde gerçekleştirilecektir. Projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunmaktadır. Büyük bir proje olan TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa projesinde 694 konut ev sahibine kavuşacak. TOKİ 100 bin konut projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasına yardım etmektedir.

TOKİ konutları için kura çekilişinden sonra kişilerin başvuru sürecinde olduğu gibi belirli şartları sağlıyor olması gerekmektedir. Bu şartlar ikametgah adresinin 1 yıldır projenin olduğu bölgede olması, hane gelirinin 5.500 TL den az olması ve farklı belgeler istenirse o belgeler ile birlikte konut sahibi olabilecektir. Konutlar belirli bir peşinat verilerek alınabilmektedir. Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra taksitli şekilde ödeme gerçekleştirilebilir. Kura sonucu TOKİ resmi intenet sitesinde yayımlanmaktadır.