TOKİ Aksaray Eskil ilçesi 2. Etap 2+1 ve 3+1 Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Aksaray Eskil ilçesi 2. Etap 2+1 ve 3+1 Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ'nin Aksaray Eskil ilçesindeki 2. etap projesinin kura çekilişi bugün yapıldı. Kura sonuçlarının ardından Eskil 2. etap projesinde 2+1 ve 3+1 dairelere daire sahibi olan kişilerin isim listesi yayımlandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın 100 bin sosyal konut projesi ile Aksaray'da inşa ettiği konutların kura çekilişi gerçekleştirildi. TOKİ’nin Aksaray Eskil 2. Etap kuraları bugün çekildi. Kura çekilişinin yapılması ile birlikte daire hakkı kazanan kişilerin listesi de yayımlandı.

TOKİ Aksaray Eskil 2. Etap Projesi

TOKİ ekonomik durumu iiy olmayan vatandaşlara ev vermek için hemen her ilde çeşitli konut projeleri başlatıyor. TOKİ’nin Aksaray’daki projelerinden olan Eskil 2. Etap konutlarının kura çekilişi yapıldı. Projede toplamda 142 daire hayata geçirildi.

Bu konutlar 2+1 ve 3+1 olacak şekilde iki farklı tipte inşa edildi. Proje kapsamındaki 2+1 konutlar 75 ile 80 metrekare, 3+1 konutlar ise 100 metrekare olacak şekilde inşa edildi. Projedeki dairelerin 63’ü 2+1, 79 tanesi de 3+1’dir.

TOKİ Aksaray Eskil 2. Etap Kura Çekilişi

TOKİ Aksaray Eskil 2. Etap projesinin kura çekilişi bugün saat 12:00 itibariyle gerçekleştirildi. Kura çekilişi sonrasında daire kazanan kişiler belli oldu.

TOKİ Aksaray Eskil 2. Etap Kura Sonuçları

TOKİ Aksaray Eskil 2. Etap kura çekişinin sonuçları kurumun resmi intenet sitesinden açıklandı. Proje kapsamında 2+1 ve 3+1 dairelere hak kazanan kişiler belli oldu.

Eskil 2. Etap 2+1 kura sonuçları için http://talep.toki.gov.tr/projeler/AksarayEskil2.html adresine tıklayabilirsiniz. Projedeki 3+1 dairelerin kura sonuçları için ise http://talep.toki.gov.tr/projeler/AksarayEskil2.html adresine tıklayabilirsiniz.