TNT Kargo cumartesi günü açık mı? Saat kaça kadar açık ve saat kaçta kapanıyor?

TNT Kargo cumartesi günü açık mı? Saat kaça kadar açık ve saat kaçta kapanıyor?

Başka bir şehre ya da ülkeye kargosunu göndermek isteyen kişiler, internette TNT kargo cumartesi günü açık mı, saat kaça kadar açık ve saat kaçta kapanıyor sorularının yanıtlarını aramaya başladı.

Taşımacılık sektöründe bir dev olan FedEx Express ve TNT Kargo’nun Express bölümü birleşerek kargo taşımacılığını en üst seviyeye çıkarmayı planlıyorlar. İşte TNT Kargo ile ilgili tüm ayrıntılar.

TNT Kargo nedir?

Türkiye’de 45 şubesi bulunan TNT Kargo, taşımacılık ağını yöneten büyük şirketlerden biridir.

TNT Kargo çalışma saatleri nedir?

TNT Kargo, hafta içi 08:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

TNT Kargo hafta sonu açık mı?

Cumartesi günleri açık olan TNT Kargo, 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günü tüm kargo şirketleri gibi hizmet vermemektedir.

Kargo alımı ve dağıtımı saat kaça kadar yapılıyor?

TNT Kargo hafta içi kargo alımını 08:00 ile 17:30 saatleri arasında yaparken, cumartesi günü ise 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmektedir.

Hafta içi kargo dağıtımını ise 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yaparken, cumartesi günü ise 09:00 ile 17:00 arasında dağıtımı gerçekleştirmektedir.

Kargonun teslim süresi kaç gündür?

TNT Kargo ile gönderdiğiniz kargolar, en yakın mesafeye 1 gün içinde teslim edilir. En uzak mesafeye ise 2. İş gününden sonra ulaşır. TNT Kargo, ek ücretler ile kargonuzun daha hızlı gitmesini sağlayacak imkânlara da sahiptir.

Teslim alınmayan kargolar şubede kaç gün bekletilir?

Kargonun teslim edilememesi halinde, 3 iş günü bitiminde kargo göndericiye iade edilir.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Şubede kargoya kesilen fatura numarası ya da takip numarası ile dilerseniz TNT Kargo’nun resmi intenet sitesinden ya da kargoyu alan şubeyi arayarak kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.