Teen Spirit Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı! 5 Nisan Vizyonda

Teen Spirit Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı! 5 Nisan Vizyonda

5 Nisan’da vizyona girecek olan Teen Spirit filminden ikinci fragman yayınlandı. Filmin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Detaylı bilgi içeriğimizde yer almaktadır.

Teen Spirit, konu olarak hayalleri olan bir genç kızın şarkı yarışmasına katılmasını ele alıyor. Filmde Violet karakterine Elle Fanning hayat veriyor. Bu aynı zamanda Fanning için bir geri dönüş anlamını taşıyor. Teen Spirit'in yazar ve yönetmenliğini, The Handmaid's Tale dizi oyuncunlarından biri olan Max Minghella üstelenmiş durumda.

Teen Spirit Film Konusu Nedir?

Violet, Wight adını taşıyan küçük bir adada yaşamaktadır. Oldukça utangaç bir karaktere sahip olan Violet'ın tek hayali ve tutkusu şarkı söylemektir. Yaşadığı kasabayı terk edip popstar olmayı düşlemektedir. Bir gün gördüğü bir ilan ile harakete geçmeye karar veren Violet, oldukça zorlu zamanlar geçirecektir. Ona bu yolda tek destek olan kişi ise yolda karşısına çıkan kişi olacaktır. Violet'ın katılmak için yola çıktığı yarışma, uluslararası bir yarışmadır. Bu yarışmada Violet yanlızca yeneği ile değil aynı zamanda dürüstlük ve hırsı ile de test edilecek.

Filmin oyuncu kadrosunda; başrol de Millie Brady, Rebecca Hall, Viktorija Faith, Elizabeth Berrington, Zlatko Buric ve Olivia Gray yer almaktadır. Filmin ilk fragramınında yer verilen kesitte Elle Fanning, Carly Rae Jepsen'e ait olan Wildflowers şarkısını seslendiriyordu. Bunun gibi birçok sanatçının şarkıları yorumlanacak. Bunlar arasında; Grimes, Ariana Grande, No Doubt, Tegan&Sara, Annie Lennox gibi ünlü isimlerin şarkıları yer alacak.