Tatbak mağazaları kaçta açılır, kaçta kapanır? Tatbak mağazası çalışma saatleri

Tatbak mağazaları kaçta açılır, kaçta kapanır? Tatbak mağazası çalışma saatleri

Tatbak kaçta açılır? Kaçta kapanır? Özellikle bayramlarda insanların tatlı almak için tercih ettiği mağazalardan biri olan Tatbak çalışma saatleri merak ediliyor. Binlerce tatlı çeşitleri ile en büyük tatlı firmalarından biri olan Tatbak hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir.

Tatbak Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Tatbak Mağazalarında Ne Satılıyor?

Tatbak, tatlı üreticilerinden biridir ve Türkiye’nin en büyük tatlı üretici firmasıdır. Tatbak firmasının sahibi İsa Albayrak’tır. Tatbak firmasının imalathanesinde 700, Fabrika Satış mağazalarında 600’den fazla personel bulunmaktadır.

2001 yılında temellerini atmış ve 2005 yılına kadar Hakmar çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Daha sonra şube açmaya başlayan Tatbak, İstanbul Anadolu Yakası’nda 73 ve Avrupa Yakası’nda 10 şube açmayı başarmıştır. Binlerce tatlı çeşidiyle giderek büyüyen firma kuruyemiş ve meyve gibi hammaddeleri üreten yerli üretim firmalarına da sahip çıkmıştır. En önemli tatlısı baklava olan Tatbak, bayramlarda büyük satış oranlarına ulaşmıştır.

2020 Tatbak Çalışma Saatleri

Binlerce tatlı çeşidiyle tatlı severlerin tercih ettiği tatbak mağazaları sabah 10.00’da açılır ve akşam 21.00’da kapanır. Özellikle bayramlarda tercih edilen mağaza hafta içi ve hafta sonu açıktır. Hafta içi ile hafta sonu çalışma saatleri de aynıdır. Mağaza bayramlarda büyük satış oranlarına ulaştığı için açıktır. Bütün bayramlarda ve resmi tatillerde insanların tatlı alabilmesi için sabah saat 10.00’dan akşam saat 21.00’a kadar mesai yapmaktadır.