Son Dakika! Aydın’da İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı! İkiz Bebekler Ölümden Döndü

Son Dakika! Aydın’da İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı! İkiz Bebekler Ölümden Döndü

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı. İkiz bebekler ölümden döndü! Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşanan olay herkesi korkuttu. 1 yaşındaki ikiz kız kardeşler ölümden döndü. Asfalt çalışmasının olduğu yolda iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Son durum merak ediliyor.

Son Dakika! Aydın’da İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı!

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşanan olay yürekleri ağızlara getirdi. İki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada ikiz bebekler ölümden döndü. Anne, baba ve 1 yaşındaki ikiz kız çocukları kazada yaralandı.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Süleyman Demirel Bulvarı’nda gece yarısı yaşanan olay yürekleri ağızlara getirdi. İki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Alından bilgilere göre o yolda bir asfalt çalışması yapılıyordu ve tek şeritte otomobille ilerliyordu. Ters taraflardan hareket eden iki araba kafa kafaya geldi. Olay sonucunda ölen olmadı. 25 yaşındaki Uğurcan Özdemir ile ikiz kızları olan Mehmet Ferit Karamercan eşi ve ikiz çocukları kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonucu olay yerine acil servis ve polisler geldi. 1 yaşında olan ikiz kız kardeşler, anneleri ve babaları yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Durumlarının iyi olduğu bilinmektedir.