Şişli’de parkta yürüyen üniversite öğrencisi darp edildi

Şişli’de parkta yürüyen üniversite öğrencisi darp edildi

Şişli'de parkta yürüyüşe çıkan üniversite öğrencisi, önünü kesen ve telefonunu vermesini isteyen bir kişinin saldırısına uğradı. Saldırgana direnen genç saldırgan tarafından darp edildi ve saldırgan gencin cep telefonunu alarak kayıplara karıştı.

İstanbul Şişli’de parkta yürüyen bir üniversite öğrencisi, önünü keserek cep telefonunu isteyen bir kişinin saldırısına uğradı. Saldırgan, kendisine direnen üniversitesi öğrencisini darp edip cep telefonunu gasp ederek olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

İddialara göre, Şişli Elmadağ Parkı’ndan Taksim’e yürüyen bir üniversite öğrencisinin önüne bir kişi çıkarak, öğrenciden telefonunu vermesini istedi. Saldırgan öğrenciden ret cevabı alınca saldırmaya başladı.

Şüphelinin yumruklarına maruz kalan öğrenci bir anda yere yığıldı. Bunu fırsat bilen saldırgan öğrencinin telefonunu gasp ederek koşarak olay yerinden kaçtı. Bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine ihbar etti. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri gelene kadar öğrenciye ilk müdahale vatandaşlar tarafından yapıldı.

İhbardan kısa bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, darp edilerek gasp edilen öğrenciden şüphelinin eşkalini alarak yakalamak için arama çalışmalarına başladı.