Sevgililer günü hangi güne denk gelecek? 2020 Sevgililer gününe kaç gün var?

Sevgililer günü hangi güne denk gelecek? 2020 Sevgililer gününe kaç gün var?

Çiftlerin en mutlu ve en aşk dolu günlerinden biri olan Sevgililer Günü’nün 2020 senesinde ne zaman kutlanacağı araştırılıyor. Peki sevgililer günü hangi güne denk gelecek? Çiftlerin birbirlerine hediye aldıkları ve aşk dolu anlar yaşadıkları sevgililer günü hakkındaki ayrıntılar daha şimdiden araştırılıyor…

Sevgililer günü bilindiği gibi her sene Şubat ayının 14. Gününde kutlanmaktadır. Bu tarihte bir araya gelen çiftler mutluluk dolu bir gün geçirmektedirler.

“Sevgililer günü ne zaman?” sorusunu soran kişiler daha şimdiden sevdiği insan için hazırlıklarına başlamayı planlıyorlar. 2020 senesinde 14 Şubat sevgililer günü Cuma gününe denk gelmektedir. Sevgilisine bir tatil ile sürpriz yapmayı planlayan okurlarımız varsa, bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Cuma günü çıkılacak bir tatil Pazar gününe kadar devam edebilir ve mutlu dolu bir haftasonu geçirilebilir.

2021 senesinde 14 Şubat Sevgililer Günü Pazar gününe denk gelecektir. 2022 senesinde ise 14 Şubat Sevgililer Günü Pazartesi gününe denk gelecektir.

Sevgililer Gününde Sevgiliye Nasıl Sürprizler Yapılabilir?

Sevgililer Günü, tüm çiftler için en özel günlerin başında gelmektedir. Kimisi Sevgililer Günü’nü dolu dolu geçirirken kimileri ise üzerine fazla düşmeden bu günün değerlendirmektedirler. Ancak her çift bu özel günde ufak da olsa bir kutlama yapmaktadır. Sevgilisine 14 Şubat tarihinde nasıl bir hediye alacağını kestiremeyenler için aşağıdaki kısımda ufak tavsiyeler yer almaktadır.

  • Bir demek çiçek ile ona sürpriz yapabilirsiniz.
  • Sevgililer gününe özel bir kahvaltı ve yemek hazırlayabilirsiniz ya da onu çok özel bir yere yemeğe götürebilirsiniz.
  • Bu özel günde evde olmayı tercih ederseniz evinizde güzel bir film izleyerek romantizim yaşayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak romantik bir film seçerek sinemaya gidebilirsiniz. Paranız varsa tabi salonu da kapatabilirsiniz.
  • Bu özel günün kış mevsimine denk gelmesi yüzünden sevdiğiniz kişiye bir sürpriz yaparak onu yakında ki bir kayak merkezine götürebilirsiniz.
  • Yeni bir ayakkabı alabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişinin hoşuna giden şeyleri siz daha iyi bilirsiniz. Ona mutlu olacağı bir hediye verin!