Sahibinden satılık uçak! Airbus A340 tipi uçak 600 bin liraya satışa sunuldu

Sahibinden satılık uçak! Airbus A340 tipi uçak 600 bin liraya satışa sunuldu

Airbus A340 tipi uçak, sahibi tarafından internette 600 bin liradan satışa çıkarıldı. İkinci el otomobillerin satışlarının yapıldığı siteye konulan uçak oldukça fazla rağbet gördü.

Ticari uçuşlara kapatılan İstanbul Atatürk Havalimanında Airbus A340 tipi uçak, sahibi tarafından intenette ikinci el satış yapan siteye konuldu. Platforma giren kullanıcılar ise 600 bin lira satış fiyatı ile siteye konulan uçak ile ilgili satış ilanını görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

1995 model yolcu uçağı havalimanı apronunda park halinde alıcısını beklerken ilanda uçağın restorana çevrilebileceği, cafe veya otel gibi de kullanılabileceği bilgisi yer alıyor.

İlan sahibi tarafından verilen blgilerde ayrıca pazarlık yapılmayacağı ve takasa girilmeyeceği de belirtilen ilan sahibi Gökçe Boztepe satılık ikinci el uçak ilanıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Uçak uçuş ömrünü doldurmuş sadece dekor amaçlıdır. Motorlar ve elektronik cihazlar hariç verilecektir. Motor kapakları üzerinde olacaktır" bilgisini paylaştı.