Rüyada şahin görmek ne demektir? Rüyada şahin görmenin anlamı ve tabiri

Rüyada şahin görmek ne demektir? Rüyada şahin görmenin anlamı ve tabiri

Rüyada şahin görmek rüya tabiri ansiklopedilerinde araştırıldığı gibi internet üzerinden de araştırılmaktadır. Rüyasında şahin gören pek çok insan rüyada şahin görmek ne demektir sorusunu internette aratmaktadır. İşte Rüyada şahin görmenin anlamı ve tabiri.

Rüyada şahin görmek rüya tabirlerinde çok bakıldığı gibi intenet ortamında da en fazla araştırılan rüyalar arasındadır. Rüyada şahin görmek rüya sahibinin izzet ve şerefinin artacağına, insanlar tarafından saygı duyulan birisi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada şahin görmek bir diğer deyişle, makam ve mevki artması şeklinde de yorumlanır. Rüyada şahinin elinden uçtuğunu görmek, sahip olunan makam ve mevkinin elinden gitmesine ve işlerinin tepetaklak olması şeklinde yorumlanır.

Ayrıca şahin mal varlığı olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada şahinin öldüğünü görmek ise mal kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Kirmani Hz. Lerine göre rüyada şahin görmek, evli olan birinin çocuk sahip olacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada şahin görmek rütbeli devlet görevlileri ile irtibat kurulacağı ve onların yardımıyla işinde başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada şahin satın almak ise, iş kurmaya veya iş sahibi olmaya işaret etmektedir. Hamile olan bir kadının eteğinin altına şahin girdiğini görmek erkek çocuğa işaret etmektedir. Şahinin boynunda çıngırak olduğunu görmek ise kız çocuğa işaret etmektedir.

Rüyada şahin kuşu, memuriyeti simgelemektedir.

Rüyada şahin tutmak mevki ve izzeti işaret etmektedir.

Rüyanın görülme şekline göre şahin kuşu bazen zalim bir yöneticiyi simgelemektedir.

Rüyada şahin olduğunu görmek ise bir kuruma veya şehre yönetici olmayı işaret etmektedir.

Rüyada şahin eti yemek mal edinmeye ve menfaat ilişkisi kurulmasını işaret etmektedir.