Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmenin anlamı ve yorumu

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmenin anlamı ve yorumu

Her gün uyandığımızda birçoğumuzun aklında uykusundayken gördüğü rüya bulunmaktadır. Bu rüyaların anlamları bazı kişiler tarafından merak edilmekte ve internet üzerinde araştırılmaktadır. Peki rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Bu yazımızda rüyada kedi görmenin anlamı ve yorumunu sizlerle paylaştık…

Rüyada kedi görmek kimi rüya tabircilerine göre iyi bir şeyken kimilerine göre ise kötüdür. Yorumlamaların geneline bakıldığında rüyada kedi görülmesi kişinin kadın bir düşman edineceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin cinsiyetinin kadın olması halinde ise kısmetinin kapalı olduğuna da yorulmaktadır.

Ayrıca uzun zaman sonra bir kadından kötü haber alınacağı anlamına da gelen rüyada kedi görülmesi kedinin renklerine göre farklı anlamlara gelebilmektedir. Eğer kedi siyah renkliyse ve rüyada kedi ile göz teması olmuşsa kötü haberi getirecek olan kişinin düşmanınız olacağına yorulmaktadır.

Beyaz renkli yavru bir kedi görülmesi halinde maddi kazanç elde edileceği yorumu yapılmaktadır. Rüyada kedilerin çiftleştiğinin görülmesi ise rüyayı gören kişilere maddi ve manevi kazanç getireceği anlamını içermektedir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyaların yorumlanabilmesi için kedinin görülmesi sonrasında yaşanan olaylar da önem arz etmektedir. Rüyada kedinin görülmesi sonrasında kedinin rüya sahibine tıslaması ve vahşi bir tavır sergilemesi kişinin hayatında düşmanı ile karşı karşıya geleceği anlamına gelmektedir. Kedilerin rüya sırasında kendi hallerinde takılması ise kişilerin ufak tefek problemlerle karşı karşıya kalabileceklerine ancak bu sorunları kolaylıkla atlatacaklarına yorulur.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüya sırasında yavru kedilerin görülmesi hayatta bazı değişiklikler yapılması durumunu yansıtmaktadır. Her ne kadar sırf rüyada kedi görüldü diye hayatta değişiklik yapılması gereksiz görülse de kişiler zamanla istemeseler bile hayatlarında ufak tefek değişiklikler yapacaklardır. Bu değişimin farkına varıldığında ise rüyada kediler görülmeye son verilecektir.

Ayrıca rüyalarda görülen yavru kediler eğlence ve mutluluğa da işaret etmektedir. Enerji ve gücü sembolize eden yavru kediler iyi bir anlama yorulmaktadır. Ayrıca kişilere iki farklı yol seçeneği sunulmaktadır. Bir tanesi iyi yol diğer ise kötü yoldur. İyi yolun seçilmesi halinde kişiler oldukça mutlu olacaklardır. Kötü yolun seçilmesi halinde ise kişiler hayatlarının kalanında belli dönemlerde pişmanlıklar yaşayacaklardır.