N11 Sitesi çöktü mü? N11 indirimleri ne kadar sürecek? N11 11.11 indirimli ürünler kampanyası

N11 Sitesi çöktü mü? N11 indirimleri ne kadar sürecek? N11 11.11 indirimli ürünler kampanyası

Türkiye’nin en çok kullanılan internet alışverişi adreslerinden biri olan n11.com gerçekleştirdiği indirim kampanyası ile milyonların ziyaretine maruz kaldı. Son olarak siteye erişimde sorun yaşandı. Peki n11 sitesi çöktü mü? N11 indirimleri ne kadar sürecek? N11 11.11 indirimli ürünler kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılar bu yazımızda…

Türkiye’nin en çok kullanılan intenetten alışveriş sitelerinden biri olan n11.com 11.11 indirim festivali ile vatandaşların ilgi odağı haline geldi. Online alışverişin oldukça sık kullanılmaya başlandığı bu dönem içerisinde n11.com’da kapsamındaki binlerce iş ortağı ile indirim kampanyası düzenleyen firmalardan biri oldu.

N11.com daha önceden 11 Kasım tarihine özel olarak 24 saat boyunca binlerce üründe oldukça avantajlı fiyatların sunulacağını açıklamıştı. 11.11 Alışveriş Festivali olarak nitelendirilen bu kampanyalardan haberdar olan vatandaşlar, indirimlerin başlamasına saatler kala siteye yoğun ilgi göstermeye başladılar. Bu yoğun ilgiden kaynaklı olarak n11.com zaman zaman erişilemez duruma geliyor.

N11 .com Çöktü mü?

11 Kasım tarihine özel olarak gerçekleştirilen indirim kampanyası 12 Kasım 00.00’da sona erecek ve fiyatı oldukça düşük seviyelere inen ürünler eski fiyatlarına dönecekler.

N11.com’un kapsamında yer alan binlerce iş ortağı ile anlaşarak yapacağı bu indirim kampanyasından haberdar olan milyonlarca vatandaş, kampanyanın başlamasına saatler kala siteye yoğun ilgi göstermeye başladılar. Bu yoğun ilgi sonrasında site sunucuları ara ara yanıt vermemeye başladı.

İlk olarak belirtilmesi gereken husus, bu sıkıntıların yalnızca geçici süreliğine yaşandığıdır. Zaman zaman yaşanan sorunlar dakikalar içerisinde çözülüyor ve site sorunsuz şekilde kullanılmaya devam ediyor.

N11 Sitesi çöktü mü? N11 indirimleri ne kadar sürecek? N11 11.11 indirimli ürünler kampanyası

N11 İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

N11.com sitesine yoğun ilgi gösterilmesinin bir diğer sebebi de site tarafından kullanıcılara bedava indirim kuponları verilmesi. Günün belirli saatleri arasında siteye giriş yapan kullanıcılara sınırlı sayıdaki indirim kuponları dağıtılmakta. Siz de hemen n11.com adresine giderek indirim kuponlarınızı alabilirsiniz. 11 Kasım’da indirimlerin başlaması sonrasında ise elde ettiğiniz bu kuponlarınızı kullanabilir, avantajlı ürünlerin fiyatlarını daha da indirebilirsiniz.