Müge Anlı'da şok eden cinayet itirafı! İlişki yaşadığı kuzenini öldürdü

Müge Anlı'da şok eden cinayet itirafı! İlişki yaşadığı kuzenini öldürdü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir yıldır kayıp olan Ayşe Altuntaş'ın, kuzeni Mehmet Taşdelen tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Taşdelen ifadelerinde boşanmaya zorladığı için kuzenini öldürdüğünü iddia etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha aydınlatıldı. 18 Temmuz 2019 tarihinde evinden çıkan ve kayıplara karışan Ayşe Altuntaş’ın, ilişki yaşadığı kuzeni Mehmet Taşdelen tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın programında masaya yatırılan kayıp olayında hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Mehmet Taşdelen, Ayşe Altundaş’ı öldürdüğünü itiraf etti.

‘Boşanmazsan seni öldürürüm’

Polis ekipleri, aylardır çelişkili ifadeler veren Mehmet Taşdelen’i gece yarası düzenlediği operasyonla gözaltına aldı. Taşdelen, sorgusunda kuzeni Ayşe Altıntaş’ı öldürdüğünü itiraf ederek ‘’O gün Pirinçci Köyü’ne gittik, kavga edince yanımdaki silahla Ayşe’yi vurup gömdüm’’ dedi.

İfadesinin devamında Ayşe Altuntaş’ın kendisine ‘Eşinden boşanıp benimle evlen, boşanmazsan seni öldürürüm’ dediğini ileri sürdü.

Mehmet Taşdelen, Ayşe Altuntaş’ı öldürdükten sonra daha önceden kazılmış bir kuyuya gömdüğünü söyledi. Bir yıldır kayıp olan Altuntaş’ın cansız bedeni, Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Taşdelen ise sorgusunun ardından adam öldürmek suçundan tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi.

Mehmet Taşdelen, daha önce kuzeni Ayşe Altuntaş ile ormanda ilişkiye girdiğini ve gizli bir beraberliklerinin olduğunu söylemiş, bu sözleriyle büyük tepki toplammıştı.