Mehmet Dorukcan Ekşioğlu kimdir? Mehmet Dorukcan Ekşioğlu videosu

Mehmet Dorukcan Ekşioğlu kimdir? Mehmet Dorukcan Ekşioğlu videosu

Mehmet Dorukcan Ekşioğlu son olarak çektiği videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast düzenleneceğini iddia etti. Bu iddiaların ardından Mehmet Dorukcan Ekşioğlu’nun kim olduğu araştırılmaya başlandı. Mehmet Dorukcan Ekşioğlu daha önce çektiği videolarda da pek çok iddiayı ortaya atmıştı.

Akli sorunları olduğu yönünde yorumlar yapılan ve olay yaratan davranışları olan Mehmet Dorukcan Ekşioğlu, bu kez suikast iddiasıyla gündeme geldi. Mehmet Dorukcan Ekşioğlu, bu sefer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast düzenleneceğini ileri sürdü.

Türkiye’deki en ünlü komedyenlerden olan Hayrettin tarafından çekilen Amerika’da aç kalmak videosunda pizzasını paylaşan homeless olarak tasarlanan Mehmet Dorulcan Ekşioğlu’nun, çok zengin birisi olduğu ve ailesinin parasıyla geçinen bir kişi olduğu ortaya çıkmıştı.

Mehmet Dorukcan Ekşioğlu bu sefer de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast düzenleneceği iddiasıyla gündeme geldi. Bu konu ile ilgili bir video yayınlayan Mehmet Dorukcan Ekşioğlu, Erdoğan’a suikast düzenleneceği istihbaratını aldığını öne sürdü ve Erdoğan’a suikastten kurtulması için bazı tavsiyeler verdi.