Kuzgun dizisi bitti mi, dizi final mi yaptı? Kuzgun yayından Kaldırıldı mı, neden?

Kuzgun dizisi bitti mi, dizi final mi yaptı? Kuzgun yayından Kaldırıldı mı, neden?

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezondan bu yana ekranlarda olan Kuzgun dizisi bitti mi, dizi final mi yaptı, Kuzgun yayından kaldırıldı mı, neden sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte Kuzgun dizisinin akıbeti.

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon ortasından bu yana yayınlanan Kuzgun dizisinin başrolünü Barış Arduç ve Burcu Birik üstleniyor. Ay Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Kuzgun dizisi reytinglerde istediği başarıyı yakalayamamıştı. Kanal sezon reytingi kötü olmasına rağmen Kuzgun’a yeni sezonda devam demişti. Geçtiğimiz sezonda Çarpışma dizisiyle isminden sıklıkla söz ettiren Onur Saylak oyuncu kadrosunda yer aldı ancak reytingler yine toparlanmadı.

Kısa süre öncesinde dizinin final yapacağı iddiaları konuşulmaya başlanmıştı ve gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

Kuzgun ne zaman final yapacak?

Kuzgun dizisi 16 Ekim günü yayınlanacak 21. bölümle televizyon ekranlarına veda edecek. İstanbullu Gelin, Avlu ve Kardeş Çocukları gibi yapımları bitiren Star TV, özellikle de Kardeş Çocukları dizisinin gününü değiştirerek yeni sezonun en başarısız televizyon kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

Hali hazırda Star TV’de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım ve Çocuk dizileri final yapmaya devam ederken kanal Sevgili Geçmiş ve Seferin Kızı dizileriyle yeni sezonda reyting elde etmeye çalışacak.