Kocaköy belediyesi Belediye Personel Alımı İş İlanı Yayınladı! Başvuru Şartları ve Detaylar Belli Oldu!

Kocaköy belediyesi Belediye Personel Alımı İş İlanı Yayınladı! Başvuru Şartları ve Detaylar Belli Oldu!

Kocaköy belediyesi belediye personel alımı iş ilanı yayınladı. Vasıfsız 20 işçi alımı yapılacaktır ve belediye çalışanın haftalık 45 saat mesai yapacağı belirtiliyor. İşte başvuru şartları ve irtibat bilgileri.

Kocaköy Belediyesi, bünyesinde 20 vasıfsız işçi alımı yapacağını duyurdu. Belediyenin yayınlamış olduğu personel duyurusuna göre işçiler daimi olarak çalışacak. Haftada 45 saat mesai yapabilecek vatandaşların en geç 01.04.2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. İŞKUR üzerinden başvurular yapılacak ve adayların başvuruları İŞKUR tarafından değerlendirilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kocaköy Belediyesi’ne personel alımı başvurusunda bulunacak bireylerin; T.C. vatandaşı ve 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 1 yıl veya daha uzun süreyle devlet sırrını açığa çıkarmak, zimmet, irtikap, hırsızlık, dolandırıcılık, ihaleye fesat karıştırmak vs. suçlardan hüküm giyenler başvuruda bulunamayacaktır. Kamu haklarından mahrum bırakılanlar, işbaşı yapmasına engel mahiyeti taşıyacak nitelikte sağlık problemi olanların başvuruları reddedilecektir.

İletişim Bilgileri

Yenişehir mahallesi, Cumhuriyet Caddesi NO:3 Kocaköy/Diyarbakır

İrtibat numarası: 0412 811 2002

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.