İzmir halı yıkama firmasında korkunç ölüm!

İzmir halı yıkama firmasında korkunç ölüm!

İzmir'de bir halı yıkama firmasında çalışan Suriye uyruklu Fadıl Efruz adındaki işçi asansörün halatının kopması sonucu duvar arasına sıkışarak hayatını kaybetti.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde buluna bir halı yıkama firmasında çalışan bir işçi asansör ile duvar arasına sıkışarak hayatını kaybetti.

Saat 10.30 sıralarında meydana gelen olayda iş hanının en alt katında bulunan bir halı yıkama firmasında çalışan Suriye uyruklu 24 yaşındaki Fadıl Efruz isimli bir işçi iş hanının en üst katındaki halıları kapısı olmayan asansörle alt kata taşımaya başladı. O sırada asansörün halatının kopmasıyla kendisini ikinci katta dışarı atmak isteyen işçi asansörle duvar arasına sıkıştı.

Durumu gören iş hanı çalışanları hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri duvar arasına sıkışan işçiyi olduğu yerden çıkararak ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

Evli ve 1 çocuk babası olan Efruz, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis, olayla ilgili geniş çapta soruşturma başlattı.