İŞKUR Aracılığı ile 52 Kimya Mühendisi Alımı Yapılacak! İşte Yayında Olan Kimya Mühendisi Alım İlanları

İŞKUR Aracılığı ile 52 Kimya Mühendisi Alımı Yapılacak! İşte Yayında Olan Kimya Mühendisi Alım İlanları

İŞKUR 2019 senesi Nisan ayı için Yeni İş İlanları Yayınladı! Yeni yayınlanan iş ilanları bünyesinde Türkiye genelinde toplam olarak 52 kişilik bir kimya mühendisi alımı gerçekleştirilecek. Kimya mühendisi kapsamında yapılacak olan başvuruların kabulüne başlanmıştır. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmektedir…

İŞKUR Yeni İş İlanları Yayınladı!

2019 senesi Nisan ayında yapılacak olan 52 kişilik Kimya Mühendisi alımlarının başvuruları İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Başvuru süreci başlamıştır ve başvuruda bulunabilmek için birtakım yeterliliklerin sağlanması gerekmektedir. Yeterlilikler her ilanda farklılıklar göstermektedir.

İŞKUR’un güncel tarih ile birlikte resmi sayfasında 59.612 adet açık iş ilanı yer almaktadır. İŞKUR, 2019 senesinde toplam olarak 319.319 kişiye iş imkanı sağlamıştır. İŞKUR’un açık iş ilanları bünyesinde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak iş ilanları kapsamında 52 kişilik bir kimya mühendisi alımı yapılacaktır. Kimya mühendisi alımları hakkında güncel iş ilanları aşağıdaki kısımda yer almaktadır. Aşağıda bulunan iş ilanları kapsamında belirtilen linkleri intenet tarayıcınızın adres çubuğu bölümüne yapıştırmanız halinde kaynağa ulaşabilirsiniz.

Kimya mühendisi alımı iş ilanları için talep edilen yeterlilikler her ilanda farklılık göstermektedir.

1. İlan

Kimya Mühendisliği Bölümü ya da Kimya Bölümü mezunu alanında minimum 2 sene tecrübe edinmiş, yabancı dil konusunda İngilizce bilen satış ve pazarlama konusunda tecrübe edinmiş 6 kişilik kadın ve erkek personel alımı yapılacaktır. Adaylar CV öneklerini sedatakin81@hotmailcom adresine gönderebilirler.

Link1

2. İlan

Bitmiş ürün, hammadde ve stabilite analizlerini yapmak ve raporlamak için analitik cihazları kullanmayı bilen kalite kontrol analisti alımı yapılacaktır. Başvurular intenetten olacaktır. Başvuruların yapılması sonrasında işveren ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Yalnızca 1 kişi işe alınacaktır.

Link 2

3. İlan

İş görüşmeler 11 Nisan ve 12 Nisan 2019 tarihlerinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde aşağıdaki bulunan işyerinin stantlarında gerçekleştirilecektir. 2 adet personel işe alınacaktır.

Link 3

Kalan tüm kimya mühendisi personeli alımları için aşağıdaki kısımda yer alan linki adres çubuğunuza kopyalayıp enter tuşuna basabilirsiniz…

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3404