İSBAK ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? İSBAK insan kaynakları iş ilanları

İSBAK ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? İSBAK insan kaynakları iş ilanları

İSBAK ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur ve işçi alımı yapacak? İSBAK insan kaynakları iş ilanlarını yayınladı. İSBAK personel alımları hakkında merak edilenler haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK personel alımı yapacağını duyurdu. İSBAK tam adıyla İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. 1986 yılında trafik ve sistem mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kurulmuştur.

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yer alan İSBAK binası 30 yıllık tecrübesi ve uzman personelleriyle akıllı ulaşım sistemleri alanında çalışmalarını sürdürmektedir. İSBAK Türkiye’nin ilk sinyalizasyon sistemini ve birçok yeniliği hayata geçiren teknoloji kurumudur. Geçmiş dönemlerde de personel alımları yapan İSBAK’ın tekrar personel alımı yapılacağı açıkladı.

İSBAK iş ilanları 2020

İSBAK akıllı şehir teknolojileri alanında ülke çapında olduğu kadar uluslararası olarak da kalitesini ispatlamış bir kurumdur. Kurumun öncelikli hedefleri arasında rekabeti sürdürmek, yenilikçi ve yeni çözümlerle hayatı kolaylaştırmak vardır. İSBAK birçok dönemde bünyesine yeni personelleri katmaktadır.

İSBAK personel alımlarında açılan muhtemel iş alanları mühendis, iş güvenliği uzmanı, ofis elemanı, şehir plancısı, satın alma uzmanı, insan kaynakları uzmanı, teknisyen ve teknikerler olarak bekleniyor. İSBAK’ın personel alımlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz olarak birçok kişi başvuru yapabiliyor.

İSBAK iş başvurusu nasıl, nereden yapılır?

İSBAK personel alımlarına resmi intenet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Resmi sitede yer alan başvuru formunu doldurun ve gönderin. İSBAK personel alımı hakkında detaylı bilgileri de yine İSBAK’ın resmi intenet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. İSBAK personel başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.ibb.istanbul/