İş adamı İstiklal Caddesi'nde para yağdırdı

İş adamı İstiklal Caddesi'nde para yağdırdı

İş adamı İstiklal Caddesi'nde para yağdırdı. 2 bin lirayı havaya attı. İllüzyonistlerle çalışarak vatandaşa sürpriz yapan iş insanı daha önce de sosyal medyada simitçinin tüm simitlerini aldığı görüntüyle gündeme gelmişti.

İstiklal Caddesi’nde inanılmaz bir olay yaşandı. Zengin bir iş insanı arkadaşlarından sürekli ‘’Bizler için ne yapabilirsin? dünya için ne yapabilirsin? İstanbul'umuz için ne yapabilirsin?'’ şeklinde mesajlar aldığını ve bir şeyler yapmak için kollarını sıvadığını söyledi. İlginç bir yöntem izleyen iş insanı sihirbazlarla birlikte çalıştı.

İstiklal caddesinde bir sürpriz yapacağını sosyal medyada duyuran iş insanı sihirbazlarla ellerinde tuttukları kağıt parçalarını gösterdi. Daha sonra bu kağıt parçaları 5 liralara dönüştü. İş insanını izleyenler heyecanla bekledi. İş insanı ellerini havaya kaldırdı ve bir anda etrafa para yağmaya başladı. İstiklal caddesinde bulunanlar para toplama yarışına girdi. Bu gösteride toplam 2 bin lira dağıtıldı.

İş insanının kim olduğu merak konusu oldu. Alınan bilgilere göre daha önce sosyal medyada simit satan birinin bütün simitlerini aldığı görüntüsü ile gündeme gelmiş.