Haluk Levent İzmir konserine hangi sanatçılar gelecek? Konser ne zaman ve ücreti ne kadar olacak? Gelirler fidan olacak!

Haluk Levent İzmir konserine hangi sanatçılar gelecek? Konser ne zaman ve ücreti ne kadar olacak? Gelirler fidan olacak!

Haluk Levent İzmir'de kül olan yeşil alanlara fidan dikilmesi için 9 Eylül günü ücretsiz konser verecek. Ünlü sanatçının bu adımı sonrasında binlerce kişi Haluk Levent İzmir konserine hangi sanatçılar gelecek, konser ne zaman ve ücreti ne kadar olacak sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. Ünlü sanatçının verdiği konserden elde edilen gelirler fidan olacak.

Karabağlar İlçesi’nde başladıktan sonra kısa süre içerisinde diğer ilçelere de sıçrayan yangının söndürülebilmesi için itfaiye ekipleri yoğun bir mesai harcıyor. 500 hektardan fazla alanın kül olduğu yangına ilişkin Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden fidan dikmek için konser önerisinde bulunmuştu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de ünlü sanatçının fidan dikme önerisini yanıtsız bırakmadı.

‘’Dikelim fidanları en uygun anda’’

İzmir’in her tarafının yandığını kaydeden Levent, tamir etmenin bir zaman alacağını belirtti. 30 Ağustos günü ücretsiz konser yapmak istediğini söyleyen ünlü sanatçı ‘’Orman Bakanlığı’ndan söz alalım. Sonra tüm İzmirlilerden söz alalım. Dikelim fidanları en uygun anda.’’ diye ekledi.

‘’30 Ağustos’ta seni tüm İzmir bekliyor’’

Haluk Levent bir sonraki Twitter paylaşımındaysa İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in attığı tweeti gördüğünü ve ‘’30 Ağustos’ta tüm İzmir seni bekliyor.’’ dediğini belirtti. Soyer’in fidan dikme çalışmaları için seferberlik başlatılacağını belirten Soyer’in aynı zamanda ‘’Hep birlikte başaracağız yanan her bölgeyi 2 kat yeşillendireceğiz.’’ dediği öğrenildi.

Konser ne kadar olacak?

Haluk Levent’in fidan dikmek için düzenleyeceği konserin ücretinin ne kadar olacağı henüz ortaya çıkmadı.

Haluk Levent twitter hesabı üzerinden yaptığı bildirimden destek konserinin 9 Eylül'de Kültürpark'ta yapılacağı girişlerin ise ücretli olacağı bilgisi paylaşıldı. 9 Eylül yardım konserinde Haluk Levent ile birlikte Anıl Piyancı, Halil Sezai, Hayko Cepkin, Gripin, Niyazi Koyuncu, Serap Yağız ve Oğuzhan Uğur sahnede olacak.