Gaziantep İslahiye'de Trafik Kazasında 4 Ölü 12 Yaralı Var

Gaziantep İslahiye'de Trafik Kazasında 4 Ölü 12 Yaralı Var

Gaziantep'te korkunç bir trafik kazası yaşandı. Gaziantep Islahiye'de korkunç bir trafik kazası yaşandı. Trafik canavarı Gaziantep'te can aldı! Tam 4 ölü 12 yaralı var.

Gaziantep'te trafik canavarı kabusu yaşandı. Öğlen saatlerinde İslahiye-Hasa karayolu üzerinde meydana gelen kazada, 4 ölü 12 yaralı var. Yaralılara müdahaleler sürüyor.

Büyük kazada Serdar Subaşı’nın kullandığı 67 YE 057 plakalı araç ile Tarık Ekinci yönetimindeki 06 BF 310 plakalı araç Üzümlü Mahallesi civarında kafa kafaya çarpıştı. Etraftakiler hemen araçların başına toplandı.

Çarpışmanın etkisiyle araçlarda bulunan bazı insanlar yollara savruldu. Bazıları ise araç içinde sıkışarak yardım istedi.

Çarpışan araçların etrafına toplanan görgü tanıkları hemen yetkili makamları arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine çok sayıda polis, jandarma, sağlık ve kurtarma ekipleri geldi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemelere göre Emine Duman, Sevgi Ekici ve Meryem Uçar’ın öldüğü anlaşıldı.

Araçlarda geriye kalan 13 kişi çocuklardan ve büyüklerden oluşuyordu. Bu kişiler de hemen ambulanslara alınarak en yakında bulunan İslahiye, Nurdağı ve Gaziantep merkezdeki hastanelere kaldırıldılar.

Otopsileri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan 3 kişinin cenazeleri de polis ve adli tıp ekiplerince incelendi.

Yaşamını yitiren dördüncü kişi ise İbrahim Duman oldu. Duman, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak can verdi. Duman'ın cenazesi de otopsisi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

Soruşturmayı sürdüren güvenlik ekipleri her iki araçta da 8 kişinin bulunduğunu belirledi. Bu yolcuların aralarında çocukların bulunduğu da ifade edildi.