Game of Thrones 8. sezondan ilk görüntüler geldi! GOT Final Sezonu Görselleri Yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezondan ilk görüntüler geldi! GOT Final Sezonu Görselleri Yayınlandı!

Yayına girdiği tarihten itibaren milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan Game of Thrones’un final sezonu ile ilgili ilk görseller yayınlandı. Game of Thrones final sezonuna 14 Nisan’da başlayacak. GOT Final Sezonu Görselleri sızdırıldı.

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen dizinin henüz 8. Sezon fragmanı yayınlanmadı. Fakat 8. Sezona dair ilk fotoğraflar paylaşıldı.

HBO Game of Thrones için bazı küçük ara videoları paylaşmıştı. Bu videolar bile Game of Thrones hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Dizinin final sezonun başlamasına 3 aydan az bir süre kalmışken, fragmanın yayınlanmamasından dolayı final sezonunda olacaklara dair net bir fikir oluşmuş değil. GOT hayranlarının heyecanlı bekleyişi sürüyor. Dizi oyuncularının da final sezonu hakkında yaptığı bazı açıklamalar bu heyecanı daha da katlıyor.

HBO resmi Twitter hesabında dizinin final sezonu hakkında bazı paylaşımlar yapmıştı. Son olarak 8. Sezondan bazı karakterlerin fotoğrafları paylaşıldı.

Bu paylaşımlar bile yeni sezon için net bir karara varılmasına yetmiyor. Paylaşılan fotoğraflarda karakterlerin bir hayli endişeli oldukları anlaşılıyor.

Şirket bu paylaşımlarla dizinin hayranlarına mesaj mı vermek istiyor bu konu henüz bilinmiyor. Bütün bu gelişmelerden farklı olarak HBO geçtiğimiz ay final sezonuna ait ilk fragmanı seyircilerle paylaşmıştı.

Bir hayli önemli bu görüntülerde Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in Winterfell’e ulaştıkları anlaşılıyor. Sansa Stark’ın “Kışyarı sizindir majesteleri” demesi Kışyarı’nda bazı gelişmelerin olacağını gösteriyor.

Videoda ayrıca Jorah Mormont’un da Ejderhaların Annesi’nin (Daenerys Targaryen) yanından ayrılmadığı görülüyor. HBO’nun paylaştığı videoda Game of Thrones sahnesine gelmek istiyorsanız 39. saniyeye gelmeniz gerekiyor.