Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide oynayacak? Yeni kanalı ve rolü belli oldu

Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide oynayacak? Yeni kanalı ve rolü belli oldu

Uzun zamandır Diriliş Ertuğrul dizisinde başrol oyuncu olarak görev yapan Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi belli oldu! İzleyiciler yakışıklı ve deneyimli oyuncunun yeni dizisini merakla araştırmaya başladılar…

Engin Altan Düzyatan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu!

5 sezondur yayın hayatına devam eden ve izleyicilerin gönüllerinde taht kurmayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisinin bu denli başarılı olmasında şüphesiz en büyük rollerden birini oynamış olan Engin Altan Düzyatan’ın dizinin oyuncu kadrosundan ayrılması üzerine hangi diziye geçiş yapacağı hayranları ve diziseverler tarafından uzun süredir araştırılıyordu.

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılması sonrasında gelen teklifleri değerlendirdi ve son kararını verdi. Engin Altan Düzyatan’ın verdiği karara bakıldığında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kurşun dizisini tercih ettiği görülmektedir.

Kerem Deren tarafından yazılmış olan dizi bir dönem dizisi olarak karşımıza çıkacak ve başrol oyuncularından bir tanesi ise Engin Altan Düzyatan olacak.

Engin Altan Düzyatan Savcıyı Oynayacak

Engin Altan Düzyatan’ın Most Yapım tarafından ortaya konacak olan Kurşun dizişinse, Orhan Kurşun ismindeki savcıyı canlandıracağı ifade edilmiş durumda. Dizi daha şimdiden geniş bir izleyici kitlesini elde etti gibi görünüyor.