En kolay ve hızlı kredi veren bankalar hangileridir? Belgesiz ve anında onaylı kredi veren bankalar

En kolay ve hızlı kredi veren bankalar hangileridir? Belgesiz ve anında onaylı kredi veren bankalar

Artık gelişen teknoloji sayesinde birçok işlem internet üzerinden yapılmaktadır.Bu teknoloji dünyası da genellikle en gelişmişi bankalar kullanmaktadır. Artık bankalar krediyi bile internet üzerinden vermektedir. Krediyi kolay ve hızlı bir şekilde veren birçok banka bulunmaktadır. Bu krediler belgesiz ve anında alınabiliyor.

Artık günümüz teknoloji çağı olduğu için birçok banka da buna uymaktadır.Bankalar artık kredileri bile intenet üzerinden vermektedir. Bankalar kolay kredilerde uygulama üzerinden yaptığında hiçbir şekilde evrak istememektedirler. Önce online başvuru yapılır ve onaylanırsa gelir belgesi kanıtı istenilmekte ve bu kanıt bankaya elden teslim edilmektedir. Kolay bir şekilde kredi veren ING Bank, İş Bankası, ve CEBTETEB birçok uygun geri ödeme ve uygun faiz uygulamaktadır. En kolay kredi işlemleri başvurusu telefon üzerinden indirilen bankacılık uygulaması ile sağlanmaktadır. Bankalar detayları,izlenmesi gereken yolu bir yazı içerisinde anlatmaktadır.

Kolay kredi veren ilk banka TEB bankası

CEPTETEB kredisi kolaylık tüm işlemleri yapılıp kolaylıkla alından bir kredidir. Bu kredi oldukça uygun ve düşük faizli'dir. Taksit ve vade oranı hesaplanıp en uygun olanı müşteriye sunulmakta. Geliri yüksek olamayan kişiler için uygun bir kredidir. Öncelikle krediye başvuruluyor ve başvuru onaylandıktan sonra yazıda yer alan tüm evraklar en yakın şubeye götürülüyor.

Bu kredilerin koşulları şu şekilde olmaktadır:

CEPTETEB, 17.127 tl kredi limiti vermek için aylık olarak 285 tl geri ödeme taksiti talep etmektedir. Bu krediye uygulanan faiz oranı % 1.64 olup, vade olanağı 60 ay olarak belirleniyor.

CEPTETEB, 20 bin tl kredi limiti almak için aylık 1.054 tl geri ödeme isteniliyor. Kredi üzerinden uygulanan faiz oranı % 1.64 olup, vade olanağı 24 ay olarak sağlanmaktadır.

Bu kredilere başvurmak için telefona indirilen CEPTETEP uygulamasından giriş yapılır. Başvurunun nasıl olacağı hakkında bilgiyi ve sonrasında olan işlemler uzun bir yazı içerisinde verilmektedir.

Kolay kredi veren diğer banka ING Bank

Banka kendir kredilerini en uygun kredi ve uygun düşük fazi ile vermektedir. Kolay kredilerde olduğu gibi bunda da intenet üzerinden başvuru yapılmaktadır. Sonrasonda gelir belgesi ile bankaya gidilmektedir. ING Bankası en kolay kredi sağlarken vade ve limit seçeneklerinden en çok kullanılanları şu şekildedir:

ING Bankası, 20 bin tl kredi limiti çekimi için aylık 1.064 tl geri ödeme talep etmektedir. Kredi üzerinde uygulanan faiz oranı % 1.59 olup, kredinin vade seçeneği ise 24 ay olarak belirlenmektedir.

ING Bankası, 10 bin tl kredi limiti kullanımı için aylık 523 tl taksitli ödeme talebinde bulunmaktadır. Kredi üzerinde hesaplanan faiz oranı % 1.59 olup, vade seçeneğinde 24 ay tanımlanmaktadır.

Banka kolay kredi uygulamasını telefondan ING Mobil ile yapılıyor. Nasıl olacağı, izlenilmesi gereken yol, evraklar hepsi yazı içerisinde anlatılmaktadır.

Kolay kredi veren banka İş Bankası

Banka kolay kredi başvurusu için önce İşcep uygulaması edinilmelidir. Buradan online başvuru yapılıyor. İş Bankası genelde uygun faiz, taksit ve gelir yapısına uygun olarak kredi vermektedir. Bu bankada oldukça uzun vadeli krediler bulunuyor. Bankanın sunduğu seçenekler aşağıdaki gibi.

İş Bankası, 10 bin tl kredi limiti için aylık 529 tl geri ödeme talebinde bulunuyor. Kredi üzerinden uygulanan faiz oranı % 1.67 olup, kredisinin vade olanağı ise 24 ay olarak belirlenmektedir.

İş Bankası 20 bin tl kredi limiti için aylık 893 tl geri ödeme talebinde bulunmaktadır. Kredinin faiz hesaplaması %1.67 olup, sunulan vade imkanı ise 30 ay olarak belirlenmektedir.

Krediden faydalanmak için online işlemler yapılmaktadır. Bu iş başvuru için gerekli evraklar, faiz oranları ve diğer bilgiler alt başlık halinde sunulmuştur.

Kolay kredi veren bankalara başvuru

Bankalara genel olarak başvuru online işlemden yapılmaktadır. Bu bankaların uygun kredilerine başvuruları şu şekilde sıralanmaktadır:

CEPTETEB kolay kredi başvurusu için ‘’Play Store’’ üzerinden telefona ‘’CEPTETEB’’ uygulaması indirilmelidir.

ING Bank kolay kredi başvurusu için ‘’Play Store’’ üzerinden telefona ‘’ING Mobil’’ uygulaması indirilmelidir.

İş Bankası kolya kredi başvurusu için telefona ‘’Play Store’’ üzerinden ‘’İşcep’’ uygulaması indirilmelidir.

Başvuru işlemi genel olarak her banka için hemen hemen aynıdır. İndirilen uygulamaya girilerek kullanıci için kayıt oluşturuluyor. Kullanıcı kaydı bölümüne ad,soyad, ve TC kimlik ile giriş yapılıyor.Sonra “kredi başvuru” sekmesine girilir, çıkan tabloya girilerek istediğimiz oranlar ve kredi işlemleri yapılır. Başvuru onay tuşu ile tamamlanır.Kayıt işleminden sonra yine bu sayfadan işlemleri takip edebilirsiniz.

Krediler için başvuru evrakları

Online başvuru sonucu eğer onay alındı ise evraklar bankaya teslim edilir.Bankaya kredi onayından sonra nüfus cüzdanı ile gidilir ve krediyi alma talebinde bulunulur. Bunun haricinde banka sicil kaydı da istemektedir. Bunların amacı bankadan alınan kredinin düzenli olarak ödeneceğine dair önemlidir. Evraklar tam ve uygunsa krediyi alması uzamıyor. Bu evraklar sonrasında kredi işlemi tamamlanır ve kişinin uygun hesabını yatırılır. İsteyenler kredileri direk nakit olarak elden alabilmektedirler.