E-5'te korku dolu anlar! Şakayla atılan torpil halk otobüsünün altında patladı

E-5'te korku dolu anlar! Şakayla atılan torpil halk otobüsünün altında patladı

E-5 karayolunda motorsikletli bir genç şakalaşmak için yaktığı bir torpili arkadaşına atınca torpil o sırada geçen halk otobüsünün altında patladı.

Motosikletli bir gencin E-5 karayolunda arkadaşına şaka yollu attığı torpil halk otobüsün altında patladı. E-5 trafiğinde korku dolu anlar yaşanırken gençler olayın video görüntülerini kahkahalarla sosyal medyada paylaştılar.

Çağlayan mevkisinde 3 motosikletli, Edine istikametine doğru ilerlerken yol kenarında durdular. İçlerinden biri diğer arkadaşına şaka yapmak için cebinden torpil çıkararak yakmaya çalıştı. O sırada diğer arkadaşı torpil yanmadan kaçmaya çalışırken yanan torpili kaçan arkadaşının arkasından attı.

Karayoluna düşen torpil o sırada oradan geçen halk otobüsünün altında patladı. Otobüs yolcularının panik ve korku yaşadığı olayın hemen ardından ikinci torpili de yakan genç torpilin motorsikletin egsozunda patlamasını sağladı.

Şaka yapmak için karayolunda korku dolu anlar yaşatan 3 genç o anları kahkahalar atarak videoya çektiler. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ise büyük tepki topladı.