Digiturk Play ücretsiz izlenir mi? Digiturk play ücretsiz nasıl izlenir?

Digiturk Play ücretsiz izlenir mi? Digiturk play ücretsiz nasıl izlenir?

Spor Toto Süper Lig'in başlamasına kısa bir süre kaldı ve milyonlarca kişi Digiturk Play ücretsiz izlenir mi, Digiturk Play ücretsiz nasıl izlenir sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte Digiturk play ücretsiz olarak nasıl izlenir sorusunun yanıtı.

Spor Toto Süper Lig’de takımlar yeni sezon başlamadan transferlerini gerçekleştirebilmek için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Taraftarlar da ligin başlamasına kısa bir süre kala intenette müsabakaları nasıl takip edeceğini araştırmaya başladı. Digiturk Play, dünyanın en büyük liglerinin paketlerini de içerisinde bulundurmaktadır.

Digiturk Play’ın Spor Extra+ paketiyle UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya La Liga, TFF 1. Lig, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Turkish Airlines Euroleague, NBA, Brezilya Ligi, WTA ve ATP Masters 1000 karşılaşmalarının canlı yayınları izlenebilmektedir. Spor Extra+ Paketi’nin aktif olmasıyla Spor Exptra Paketi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmaları da eklenmekte ve tek bir pakette sunulacak.

Süper Lig Maçları İzlenebilir mi?

Süper Lig’de oynanan müsabakalar da Digiturk Play+ paketiyle izlenebilmektedir. Üstelik aynı paketle 1000’den fazla yerli-yabancı film, yerli-yabancı bölüm dizi izlenebiliyor. Eğlence Paketi’yle aylık yenileme bir ürün fiyatıyla web, cep ve tablet izleme alanlarında aylık 12.90 TL, Smart TV, web, cep, tablet 24.90 TL aylık ödemeyle satın alınabilmektedir.