Devran Çağlar Kimdir? Neden Öldü? Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti!

Devran Çağlar Kimdir? Neden Öldü? Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti!

Devran Çağlar neden öldü? Ünlü sanatçı hayatını kaybetti! Bir zamanların popüler şarkıcısı Devran Çağlar, geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Sevenlerini üzen bu haber bugün sahne alacağı mekanın sosyal medya hesabında paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı Devran Çağlar geçirdiği bir kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Bir zamanların popüler şarkıcısı olan Devran Çağlar’ın hayata veda ettiğini bu akşam sahne alacağı mekan sosyal medya hesabında duyurdu.

Devran Çağlar’ın sahne alacağı mekanın sahibi olan Yavuz Hancı, Deniz Çağlar’ın ölüm haberini sosyal medyada şu şekilde açıkladı:

"Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık."

İşte Yavuz Hancı’nın o paylaşımı:

Devran Çağlar Kimdir? Neden Öldü? Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti!

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

1 Ocak 1963 yılında Adana’da doğmuştur. 90’lı yıllarda arabesk tarzında şarkı söyleyerek ünlü bir şarkıcı olmuştur. Türkiye’nin bir zamanlar popüler isimlerinden biri olmayı başaran Devran Çağlar, 3 sinema filminde de oynamıştır. 90’lı yıllarda popüler olan Devran Çağlar, Bülent Ersoy’un tahtına aday bile gösterilmiştir.

Zamanla popülerliğini yitiren Devran Çağlar, bu durumdan ötürü Bülent Ersoy’u suçlamıştır. Gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ve babasının Eşref Kolçak olduğunu söylemiştir fakat Eşref Kolçak bunun bir yalan olduğunu ifade etmiştir. Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etmiştir.